UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wam dogodzić to ja nie wiem… chyba się jeszcze taki nie urodził. Przegrywają to są równane z ziemią, wygrywają to dalej niezadowoleni! W czoło się puknijcie! Nie podoba się to wypad na MOS kibicować chłopakom. Zespół potrzebuje prawdziwych kibiców na dobre i na złe, a nie kanapowych piardów co tylko potrafią strzelać komentarzami z tyłka… Ogarnijcie się.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    13
    StartForever(2024-05-01)
  • @StartForever - A kibice potrzebują walczaków w każdym meczu. Jakimś cudem przegrywamy ona mecze z Kaliszem w Elblagu, kiedy Kalisz potrzebuje punktów, kiedy wszystko jest już rozstrzygnięte mamy przekonywujące zwycięstwo na wyjeździe. Kpina z kibiców. Gdyby Start grał zawsze na maksa, na trybunach zatrzymywałby kibiców, a tak, ludzie obserwują to przez parę sezonów i odchodzą... Przychodzą nowi i cykl się powtarza. Smutne, ale obserwowane od lat
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Już mi przeszło(2024-05-01)
  • @StartForever - Ale ja słyszałem cały sezon że jest git tylko trener je ogranicza i tłamsi. Jeden mecz na utrzymanie a euforia jakby cud nastąpił. Rozumiem, że Tobie się podoba taki zespół do bicia. Ósme miejsce fantastycznie.
Reklama