UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wstyd mi za mieszkańców Elbląga. Jak można było wybrać tego człowieka. Siedział tyle lat w ratuszu i nic nie zrobił dla miasta. Kompletnie nic. ! Dalej ta sama sitwą i układy. Wstyd i żenada.
  • Ty wybrał byś PISOWCA!!
  • Nie wybrał bym kogoś nowego, kto ma chęć coś dla miasta zrobić. Jeśli dla pana politycy to tylko PiS czy Po nie liczy się program to współczuję. Może być bieda, bezrobocie, Elbląg może wymierać ale ważne, że PiS nie jest u władzy. No gratuluję sposobu myślenia.
  • Słychać wycie.... znakomicie, miało być wycie.
  • Oh ci nasi wspaniali wyborcy, wybrali to co już mieli, czyli nic... - dziurawe drogi, chodniki, ulice - obiecane przedszkola, baseny, tramwaje, wszystko to marzeniami się staje, I znowu mamy swą Targowicę. Nie chcę inaczej, chcę tak jak było, bo za komuny tak było miło, dzieci kolonie miały za darmo, no I dentyście nie trz. eba płacić, teraz to jakimś g..... nas kermią I jeszcze zdrowie možesz utracić. Nareszcie mamy to co juž było, to cyk no zdrowie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    No to cyk powiedxiał budxik d(2024-04-22)
  • Ciesze się że pis nie wygrał, byłby obciach na cały kraj. Brawo elblazanie !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    17
    Brawo(2024-04-22)
  • Pisowcom nic się nie podoba teraz
  • Pisowcom teraz nic się nie podoba
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    5
    Barcio(2024-04-22)
  • @Barcio - O jakich pisowcach tu piszesz? Czy ludzie mający olej w głowie muszą mieć jakieś powiązania polityczne?Zresztą wymień mi, co złego ta partia zrobiła dla Elbląga?A co dobrego PO- PSL- Lewica? Przestań wypisywać głupoty.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    4
    Truso(2024-04-22)
  • A w czym PIS jest gorszy? Źle się żyło w czasach gdy rządził? Tusek jak doszedł do władzy to zaczął ich niszczyć, w tych swoich mediach podaja same klamstwa a wy jak te pelikany wszystko lykacie. Może lepiej myśleć samodzielnie oglądać nie tylko media tuskowe ale i opozycyjne i porównywać kto mówi prawdę. Przecież tusek chce władzy absolutnej, czy wy tego nie widzicie, te wszystkie zmiany w sądownictwie, w mediach, obsadzanie swoich na stołkach? Czy to nie daje do myślenia. Chcą zniszczyć PIS, żeby już nikt im nie przeszkadzał w ich lajdactwach. Przecież nie może być tak, ze zdobędą władze absolutna, bo wtedy już nikt nie będzie wiedział co wyprawiają, czy wy naprawdę wierzycie, że ta Koalicja to będzie taka uczciwa i życzliwa i wszystko dla dobra Polski? Przecież wszystko to kasa, obsadzili stołki ministerialne, chyba ze 140 ministrów i co za darmo? Kto będzie płacił za te ich niby rządy? Oczywiście my. Te komisję powołane do niby karania pisowców, to pl co? Po to żeby Ci co nie mają stołków ministerialnych, zarabiali kasę jako członkowie komisji. Zdejmijcie klapki i pomyslcie do czego to prowadzi? Najśmieszniejsze jest to, że złodziej krzyczy, łapać złodzieja? Hipokryci.
  • Tak, bardzo zle sie zylo za pisu ludziom normalnym, pracujacym, przedsiębiorczym. Dobrze sie żylo suwerenowi za państwowe( moje) pieniądze oraz przekrętasom. Never ever. Elbląg wolny od pis.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    zając(2024-04-22)
Reklama