UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ludzie po to so sklepy, żeby każdy se mugł pod nim postać, muj kuzyn on je rolnikiem, I on tež jak ten bocian co dzień tam przychodzi, . Pod takim sklepem rużne żeczy sie dziejo, a to se można coś łyknąć, pogadać z komplem, czy lepiej było za Wrobla, czy Missan będzie prowadził się lepij, co tam taki bocian on nawet nie wie ile Zdzichu potrącił już dzików I... no tych co mają rogi - jak on jest tu pod sklepem a jego stara w domu czeka na listonosza... no wiesz o kim mówię... o już wiem... - jelenie, Zdzichu mówi, że czasem jelenia možna trafić tu pod samym sklepem- teraz to takie żeczy sie dziejo, że nawet w kinie nie zobaczysz- to I nie dziwota, że tu ludzie przychodzo, bociany, jelenie, szczury, myszy, koty- źwierzakuw tu więcej niż w zoo, a I jeszcze jedno - muwio, ,że tera to trza iść do Unii, że taki jeden co był w naszej klasie, też chce tam iść - ja muwię głuptasie, no gdzie się tam pchać, do jakiej unii, tu pod sklepem sie każdy wyszumi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    4
    Taka prawda..(2024-04-24)
  • @Taka prawda.. - Proponuję najpierw wytrzeźwieć, a potem ewentualnie coś napisać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    6
    Jacek555(2024-04-24)
  • @Jacek555 - Jacek tobie to łatfo Pis ać lubię to słowo, jak rudego lisa-" proponuję wytrzeźwieć, " ale jak ? gadałem z tym boćkiem I mi powiedział - dopóki nie założę sobie gniazda to nic z tego nie będzie, najlepiej gdzieś na słupie albo starej stodole. , to ja mu muwię jak ja się tam wdrapię jak ja mam ciągle zawroty.... a on to samo co ty- proponuję wytrzeźwieć!!!, tyle mądrali żyje na tym świecie, ale żaden ci nie powie jak? Każdy jakieš bzdury plecie, może rację ma ten ptak. ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    Taka prawda..(2024-04-24)
Reklama