UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Komentarze czytelnika admin

 • Od zawsze wiedziałem, że będę fryzjerem

  admin @TwójHeniek - Szanowny Panie Henryku, stosujemy zasadę "zero tolerancji dla nietolerancji".
  Zgłoś do moderacji
  5 8
  admin(2019-04-23)
 • O Żołnierzach Wyklętych w kinie

  admin Najwyższym rangą Niemcem zlikwidowanym przez polskie podziemie był Brigadeführer Kutschera (odpowiednik generała majora). Zamachu dokonał oddział Kedywu podlegający Armii Krajowej.
  Zgłoś do moderacji
  2 0
  admin(2019-02-11)
 • Krajobraz początku Zamechu

  admin @Prorok_Igor - Autor zdjęć jest nieznany. Pan Wojewski uratował je z likwidowanego archiwum Zamechu.
  Zgłoś do moderacji
  6 2
  admin(2018-12-14)
 • W mieście przybywa rond

  admin Jako stały użytkownik ulicy Królewieckiej chciałem wyrazić pochwałę dla wykonawcy, który przeprowadził całą inwestycję praktycznie bez żadnych ograniczeń w ruchu.
  Zgłoś do moderacji
  84 4
  admin(2018-12-07)
 • Zmarł Wojciech Pawlak. Kondolencje

  wg Pan Wojtek był człowiekiem bardzo mocno związanym z portElem. Pod legendarnym już nickiem Aborygen Miejscowy zamieścił w rubryce "a moim zdaniem" setki komentarzy. Pierwszy z nich z dnia 7 lutego 2001 kończył się wezwaniem "Samorząd to jest coś, proszę się rozejrzeć po całej Polsce - samorządy pięknie działają i nie czekają aż im coś skapnie z góry - ogólnie rzecząc badzo chudej i mało przedsiębiorczej. Ino dobra rzetelna robota drogie Panie i Panowie". Hasło jakże żywe i aktualne do dziś. W swoich wpisach wielokrotnie krytycznie odnosił się do lokalnych zdarzeń i zjawisk, zawsze jednak bardzo merytorycznie i z ogromną kulturą. Swoim intrygującym nickiem, nietuzinkowym sposobem myślenia i oryginalnymi poglądami na trwałe zapisał się w pamięci Czytelników portElu.
  Zgłoś do moderacji
  41 8
  wg(2018-11-16)
 • Kto wygra wybory? Zagłosuj!

  admin @jagi266 - To nieprawda, że w tej robocie nie ma wesołych momentów :)
  Zgłoś do moderacji
  2 1
  admin(2018-10-01)
 • Dbajmy o pomniki i symbolikę

  admin Panie Piotrze, z całym szacunkiem, ale to nie wyrzucanie koszulek z napisem Konstytucja jest problemem naszego kraju, tylko jej przestrzeganie. Ja po odbyciu seansu spirytystycznego dowiedziałem się od Piekarczyka, że jest on dumny z takiego przyodzienia. A jeśli różnej maści śmieciarze bez szacunku traktują koszulki z patriotyczną symboliką, to im na pohybel, a chwała tym co je wieszają.
  Zgłoś do moderacji
  3 1
  admin(2018-09-16)
 • Czy boska Diana wróci do Elbląga?

  admin Brawo panie Lechu
  Zgłoś do moderacji
  23 4
  admin(2018-07-30)
 • Obyśmy byli dumni z przekopu (śladem publikacji)

  admin "Po pierwsze, inwestycje infrastrukturalne i rozwojowe robi się nie po to, że mają się one w try-miga zwrócić". Uff ulżyło mi, teraz już nie mam nic przeciwko dalszemu inwestowaniu w lotnisko w Radomiu, a nawet jestem za wybudowaniem podobnego w Elblągu jako uzupełnienie przekopu. Skoro linie kolejowe się zapychają, to będziemy statkami dowozić pasażerów z Jastarni przez przekop na nasze lotnisko. To podniesie koszty tylko o jakieś 20 proc. ale cała inwestycja zaczyna nabierać biznesowego sensu. Kto wie, może za sto lat pod Elblągiem zostaną odkryte złoża węgla i wtedy przekop umożliwi jego transport, a pan Koliński powie "a nie mówiłem". No a że ciągle brak kasy na odwiert we Fromborku i pogłębienie toru wodnego do Nowej Pasłęki to pryszcz. Ich mieszkańcom można kupić na pocieszenie lornetki, żeby mogli podziwiać jak statki śmigają stadami przez przekop.
  Zgłoś do moderacji
  25 27
  admin(2018-07-10)
 • Rondo upamiętni ofiary rzezi na Wołyniu

  admin @Zbyszek1 - Gdybyś miał chociaż elementarną wiedzą historyczną, to byś wiedział, że przesiedleńcy z akcji Wisła, mieli tyle wspólnego z mordami na Wołyniu, co Kaszubi z rzezią Woli podczas powstania warszawskiego. Z Baligrodu w Bieszczadach do najbliższego powiatu na Wołyniu (włodzimierskiego) jest prawie 300 kilometrów, do Parośli Pierwszej, gdzie wg IPN-u rozpoczęły się rzezie - ponad 450 kilometrów. Wg Ciebie tacy np. Łemkowie spod Krynicy albo Tylicza w Beskidzie Niskim, to są tak umaczani we krwi wołyńskiej, że ich wnukowie do dziś kombinują jakby tu zatrzeć zbrodnie przodków. No błagam....!
  Zgłoś do moderacji
  2 2
  admin(2018-06-30)
 • Coś optymistycznego

  admin Newsletter imprezowy wysyłany jest rano na dwa dni przed imprezą i w dniu imprezy.
  Zgłoś do moderacji
  4 0
  admin(2018-05-27)
 • Elbląg wojskiem stoi, a co NATO żołnierze?

  admin To nie dowcip, to zasada.
  Zgłoś do moderacji
  0 0
  admin(2018-04-02)
 • Elbląg wojskiem stoi, a co NATO żołnierze?

  admin Wszystkich lewaków, prawaków i tych ze środka uprzejmie informuję, że podsycaniu waśni między narodami mówimy nasze stanowcze robotnicze NIE! Jeśli ktoś uważa, że takie podejście wypełnia definicję lewactwa i totalitaryzmu, to z przyjemnością zaczynam się mienić total(itar)nym lewakiem.
  Zgłoś do moderacji
  9 11
  admin(2018-03-30)
 • FotoreportEl - Kadyny 25-03-2018

  admin @griotografik - To jest Fotoreportel, do oglądania zdjęć zgodnych z kanonami sztuki fotograficznej zapraszamy w dziale Fotka Miesiąca.
  Zgłoś do moderacji
  3 3
  admin(2018-03-28)
 • Wysokie loty pani rzecznik (w żadnym trybie)

  admin @wolak - Jeśli zmienię w tekście, to będę musiał usunąć ten komentarz, bo straci sens, a wtedy mogę się narazić na oskarżenia o cenzurowanie :)
  Zgłoś do moderacji
  0 1
  admin(2018-03-21)
 • Wysokie loty pani rzecznik (w żadnym trybie)

  admin @wolak - Drogi Czytelniku, masz bezwzględnie rację. W przypadku Wojciecha Jaruzelskiego mogło chodzić wyłącznie o współpracę z Informacją Wojskową zwaną też Głównym Zarządem Informacji.
  Zgłoś do moderacji
  1 0
  admin(2018-03-19)
 • Piękne róże dla pięknych pań!

  admin Nie wiem o co Wam chodzi?! Wszystkie kobiety są piękne!
  Zgłoś do moderacji
  13 7
  admin(2018-03-08)
 • Elblążanie na Instagramie

  admin Mówisz i masz :)
  Zgłoś do moderacji
  0 0
  admin(2018-02-18)
 • Elblążanie na Instagramie

  admin @ISTAA - Nie chcemy. Banery na tych stronach są wyłączone. Profile publiczne są ogólnie dostępne i Instagram udostępnia specjalne narzędzie do publikowania zdjęć zamieszczonych na jego stronach. Oczywiście jeśli ktoś sobie nie życzy publikacji swoich postów na portElu wystarczy do nas napisać. Można też ustawić konto na Instagramie jako prywatne aby zabezpieczyć się przed rozpowszechnianiem zamieszczonych na nim treści. Nie jestem wielkim specjalistą od Instagrama, ale z tego co się orientuję, to chodzi w nim o to żeby dotrzeć do jak największego kręgu odbiorców i pozyskać maksymalnie dużo kliknięć w serduszko. Wydaje mi się, że my w tym tylko pomagamy.
  Zgłoś do moderacji
  49 8
  admin(2018-02-10)
 • Lutowa Fotka Miesiąca bez granic

  admin Śnieg na zdjęciu z powodu ocieplenia klimatu nie jest wymagany :)
  Zgłoś do moderacji
  1 0
  admin(2018-01-30)

Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych powyżej wypowiedzi.