UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij

Wojciech Mikołaj Ławrynowicz – Mam 46 lat, jestem ojcem dwóch wspaniałych córek, technikiem sztuk plastycznych, miłośnikiem historii, WIKINGIEM i namiętnym rowerzystą. Społecznie pracuję działając w organizacjach pozarządowych: Stowarzyszenie Elbląg Europa, Stowarzyszenie Miłośników Truso, Sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i byłem koordynatorem Rady Elbląskich Organizacji Pozarządowych. Jestem współzałożycielem Stowarzyszenie Elbląg Europa. W ramach, którego realizowaliśmy projekty: „Kombajn Młodzieżówki Elbląskiej”, „Młodzi Elbląga przeciw Dyskryminacji”, „Generacja Future”, „Przyjaciele Dzieci Ulicy”, „Kampania Edukacji Społecznej”, „Przez Gazetkę do Europy” i Juwenalia Elbląskie. W ramach stowarzyszenia działa grupa tancerzy ognia.
Moim głównym celem jest doprowadzenie do budowy repliki osady Truso i rozwój turystyki w regionie by to osiągnąć zrealizowaliśmy jako stowarzyszenie: Festiwale Wikingów, Dni Hanzy, Obchody Dnia Piekarczyka, „Euro-Viking" i Międzynarodowy Festiwal Wikingów w Kaup w Rosji.
Brałem udział w pracach zespołu roboczego nad Programem Turystycznego Zagospodarowania Regiony Kanału Elbląskiego (projekty Truso i projekt powstania skansenu wsi żuławskiej)i przy tworzeniu Lokalnej Organizacji Turystycznej w Elblągu. Od 10 lat propaguje idę połączenia poprzez kanał Zalewu Wiślanego z morzem.
  • MARECKI Zapraszam, ,namiętnego rowerzystę'' do wspólnych, comiesięcznych wycieczek rowerowych. Szczegóły na www. bikerelblag. hg. pl :-).
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0 0
    MARECKI(2010-11-13)
Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych powyżej wypowiedzi.