Czwartek 20-09-2018, imieniny Eustachego, Euzebii
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Kawałek Elbląga w Warszawie Kawałek Elbląga w Warszawie

750 tys. zł na czyny społeczne

Za kwotę 12 tys. zł zakupione zostaną drobne materiały elektrotechniczne, przeznaczone do oświetlenia w czynie społecznym ul. Ratuszowej i ul. 12 Lutego, informował Głos Elbląga z 25 czerwca 1962 r.

W br. Prezydium MRN w Elblągu przeznaczyło na czyny społeczne kwotę 750 tys. zł. Są to fundusze, które dopomogą w realizacji czynów społecznych mieszkańców Elbląga.
      I tak np. Wydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, prezydium MRN otrzymał do dyspozycji kwotę 570 tys. zł z tego 558 tys. zł przeznaczono na budowę nowych parków i zieleńców na terenach odgruzowanych i dotąd nie zagospodarowanych. m.in. rozpoczną się roboty przy urządzeniu nowego parku przy ul. Robotniczej. Kierujący tymi pracami Zarząd Zieleni Miejskiej, posiada już pełną dokumentację techniczną. Niezależnie od robót, za kwotę 12 tys. zł zakupione zostaną drobne materiały elektrotechniczne, przeznaczone do oświetlenia w czynie społecznym ul. Ratuszowej i ul. 12 Lutego.
      Wydział Zdrowia otrzymał 100 tys. zł na wybrukowanie placu przy budynku i garażach Miejskiej Kolumny Transportu Sanitarnego. Większą część robót wykonają w czynie społecznym pracownicy tej instytucji. Kwotę 80 tys. zł otrzymał również Inspektorat Oświaty.
     

oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Obraz na płótnie Tygrys 110x50 cm
Fototapeta lateksowa 290x260 cm - Sowy
Fototapety ze zwierzętami
Fototapety do siłowni/fitness club