Środa 23-01-2019, imieniny Rajmunda, Ildefonsa
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Czekamy na decyzję

Elbląska protezownia dentystyczna zatrudnia obecnie 5 techników, którzy zgodnie z normami miesięcznie wykonują po 22 protezy, informował Głos Elbląga z 22 lutego 1963 r.

Elbląska protezownia dentystyczna mieszcząca się w wyremontowanym ostatnio budynku przy ul. Nitschmana, należy do przodujących w województwie.
     Plany pracy protezowni realizowane są w terminie, a jakość wykonywanych protez nie budzi zastrzeżeń. Protezownia zatrudnia obecnie 5 techników, którzy zgodnie z normami miesięcznie wykonują po 22 protezy. Plan protezowni na rok 1963 został zwiększony. Miesięcznie trzeba wykonać o 66 protez więcej. Aby temu podołać, protezownia musiałaby zatrudnić dodatkowo trzech techników. Nie jest to jednak sprawa prosta. Nowym pracownikom należy zapewnić mieszkania, trzeba zakupić dodatkowe wyposażenie itp.
     W tej sytuacji zatrudnieni w protezowni technicy samorzutnie zaofiarowali się wykonać zwiększone zadania pod warunkiem, że przyznane trzy etaty zostaną rozdzielone między ich. Oznacza to, że kilku techników otrzymałoby dodatkowe jeszcze po pół etatu.
     Koncepcja chyba słuszna – propozycja techników spotkała się ze zrozumieniem kierownictwa Wydziału Zdrowia Prezydium MRN. Niestety, realizacja tego słusznego i celowego wniosku napotyka się na opory kierownictwa protezowni, które tłumacząc się „odgórnymi” rządzeniami nie zgadza się na koncepcję techników. Wydaje nam się , iż gospodarz terenu – Wydział Zdrowia Prezydium MRN powinien jak najszybciej rozstrzygnąć spór w sensie korzystnym dla miasta.
     Czekamy na decyzję.
     
oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Kalendarz Książkowy z Grawerem
Żarówki LED
Kalendarz Książkowy z Grawerem