Poniedziałek 10-12-2018, imieniny Bogdana, Julii
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

"Dzień Energetyka" w Elblągu

 
Elbląg, "Dzień Energetyka" w Elblągu
Rek

Z okazji "Dnia Energetyka" dyrekcja i załoga elbląskiej elektrociepłowni spotkała się na uroczystej akademii - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 3 września 1964 roku.

Po odczytaniu okolicznościowego listu ministra energetyki skierowanego do załóg elektrowni i elektrociepłowni w całej Polsce przez inż. Banaszaka - dyrektor zakładu inż. Władysław Strzelczyk wygłosił referat, który obrazuje pracę elbląskiej elektrowni i jej rozwój w okresie 20 lat. "Przez 20 lat załoga nasza czuwała w dzień i noc, niedzielę i święta, by nie zabrakło światła mieszkańcom miasta i wsi okolicznych, szpitalom i szkołom, fabrykom i różnym zakładom. Nasz odcinek pracy jest bardzo ważny - mówił w referacie dyrektor Strzelczyk.- Duża jest też ofiarność w pracy całej naszej załogi. Najlepiej o tym mówią wyniki".
     W imieniu KE PZPR i Prezydium MRN kilka serdecznych słów do wszystkich zebranych wygłosił sekretarz KE PZPR - Wincenty Dzik. Następnie odznaczono Złotym Krzyżem Zasługi Andrzeja Szarewicza - montera elektrowni, wręczono szereg nagród pieniężnych i dyplomów pracownikom i wszystkim rencistom elektrowni. 80 proc. załogi otrzymało w tym dniu dodatek za wysługę lat. Uroczystą akademię zakończyła wspólna kawa i wieczorek taneczny.
Mag
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE,
Okulary korekcyjne XAVIER GARCIA
Okulary korekcyjne EVA MINGE
Okulary korekcyjne EVA MINGE