UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Elbląskie szkoły mają dobrych opiekunów

 
Elbląg, Elbląskie szkoły mają dobrych opiekunów

 Coraz bardziej zacieśnia się współpraca szkół elbląskich z zakładami pracy - czytamy w Głosie Elbląga z 25 maja 1967 roku.

Szereg zakładów pracy sprawuje patronat nad szkołami w Elblągu i w powiecie, większość z nich należycie wywiązuje się z podjętych zobowiązań. W celu ustalenia obiektywnej oceny dwuletniej działalności zakładowych komitetów opiekuńczych nad szkołami Zarząd Związku Nauczycielstwa Polskiego wysłał do szkół ankiety prosząc o nadesłanie informacji na temat sprawowanych patronatów.
       Przykłady dobrej pracy opiekuńczej zakładów nad szkołami można by mnożyć. Ale są też zakłady, które po prostu "zapominają" o swoich podopiecznych. Całe szczęście, że takich zakładów jest coraz mniej.
      
(P.)
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama