UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Fantazji nie brakuje

Jan Goldschmidt, syn Mariana, urodzony 14 maja 1929 r., zamieszkały w Kleszczewie, w powiecie starogardzkim wprowadził w dniu 8 października 1966 wieczorem swoją krowę uwięzioną na łańcuchu do klubokawiarni - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 8 lutego 1967 roku.

Goldschmidt oczywiście nie był trzeźwy. Za ten nadmiar fantazji stanął obecnie przed Kolegium Karno-Administracyjnym przy Prezydium PRN w Starogardzie. Nietrzeźwy stan nie stał się podstawą okoliczności łagodzącej, a wręcz przeciwnie - zastosowano ustawę o zwalczaniu alkoholizmu. Wymierzono mu grzywnę w wysokości 3 tys. zł z zamianą w razie nieuiszczenia jej na 75 dni aresztu zastępczego. Jako karę dodatkową kolegium postanowiło podać orzeczenie do wiadomości publicznej w prasie.
      
(R)
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama