Czwartek 18-10-2018, imieniny Łukasza, Juliana
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

W tańcu W tańcu

Kiosk w Odzieżówce

Pracownicy Zakładów Odzieżowych bardzo często nie znajdują w kiosku spożywczym na terenie zakładów podstawowych artykułów spożywczych, informował Dziennik Bałtycki z 16 lipca 1954 r.

Zakłady Odzieżowe w Elblągu mają swój kiosk spożywczy, prowadzony przez spółdzielnie im. Waryńskiego.
     W kiosku tym robotnicy chcą mieć artykuły spożywcze pierwszej potrzeby, które mogliby kupować w czasie przerw w pracy.
     Niestety, wskutek niedbalstwa obsługi kiosku i kierownictwa spółdzielni im. Waryńskiego ważna ta placówka nie spełnia swojego zadania.
     Pracownicy zakładu bardzo często nie znajdują w nim podstawowych artykułów spożywczych. Np. mleko było tylko parę razy. Wędliny są tu również rzadko spotykana. Za mały także wybór napojów chłodzących. Czy obsługa bufetu uznaje tylko jasne piwo i Kryniczankę.
     Wszelkie wykręty spółdzielni jakoby złe zaopatrzenie bufetu było spowodowane brakiem środków transportowych, należy zaliczyć do niepoważnych. Takie „obiektywne trudności” można łatwo zlikwidować. Trzeba tylko chcieć. Kiosk musi spełniać swoją rolę w zakładzie pracy i dlatego pracownicy „Odzieżówki” domagają się od spółdzielni im. Waryńskiego oraz od obsługi kiosku jak najszybszej rewizji zajmowanego stanowiska. Zaopatrzenie musi ulec wydatnej poprawie tak pod względem wyboru jak i ilości.
     

oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia inna niż inne
Kuchnia nowoczesna
Kuchnia nowoczesna III
Kuchnia klasyczna