Poniedziałek 18-06-2018, imieniny Elżbiety, Marka
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kobiety też muszą płacić alimenty

Wyrokiem Sądu Powiatowego w Elblągu, matka została zobowiązana do płacenia alimentów po 200 zł miesięcznie na każde dziecko, informował Dziennik Bałtycki z 25 marca 1962 r.

Wyrokiem Sądu Powiatowego w Elblągu, matka została zobowiązana do płacenia alimentów po 200 zł miesięcznie na każde dziecko, informował Dziennik Bałtycki z 25 marca 1962 r.
     Zrozumiałą sytuację wzbudza w Elblągu sprawa Haliny J., oskarżonej o złośliwe uchylanie się od płacenia alimentów na rzecz jej nieletnich dzieci, Maliny, Bronisławy, Bożeny i Lecha.
     Pani J. opuściła swoją rodzinę i przeniosła się do Jeleniej Góry. Ojciec dzieci pracuje w Elblągu, lecz zarabia mało i nie jest w stanie utrzymać licznej rodziny. Tym bardziej, za opiekę nad dziećmi musi płacić dość dużą sumę. Wobec tego, wyrokiem Sądu Powiatowego w Elblągu, matka została zobowiązana do płacenia alimentów po 200 zł miesięcznie na każde dziecko. Jednakże przez okres przeszło jednego roku matka, mimo że pozostaje na utrzymaniu innej osoby, nie wywiązuje się ze swego obowiązku i nie chce podjąć pracy, która umożliwiłaby jej płacenie alimentów.
     W tym stanie rzeczy za złośliwe uchylanie się od płacenia alimentów, prokuratura powołana w Jeleniej Górze sporządziła pismo przeciwko Halinie J. i skierowała go do Sądu Powiatowego w Elblągu.
     

oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapeta z ludźmi
Fototapety do siłowni/fitness club
Fototapeta fizelinowa 400x148x cm - Most Golden Gate
Fototapety do salonu