Środa 14-11-2018, imieniny Emila, Wawrzyńca
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

idzie zima pamiętajmy.... idzie zima pamiętajmy....

Kobiety Zamechu

 
Elbląg, Kobiety Zamechu
Rek

Pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownicom Zamechu. Przy tej okazji chcemy przedstawić kilka spośród najlepszych - czytamy w Głosie Elbląga z 9 marca 1966 roku.

Władysława Borowik niedługo już odchodzi na emeryturę. W Zamechu pracuje od 1953 roku jako robotnica pomocnicza na wydziale odlewni żeliwa. W uznaniu jej wzorowej pracy i postawy, kierownictwo wydział wystąpiło o odznaczenie ob. Borowik Odznaką Związku Zawodowego Metalowców. Przez cały okres swojej pracy była zawsze wzorem sumienności dla innych.
     
     Scholastyka Wójcik obsługuje suwnicę lejniczą od 1950 roku. Odpowiedzialną i trudna pracę pełni bez jakiegokolwiek wypadku już szesnasty rok. Jest wzorem zdyscyplinowania i koleżeńskości.
     
     Helena Krasińska od 18 lat pracuje jako laborantka. Znana jest jej skrupulatność, precyzja i aptekarska dokładność.
     
     Zofia Sawczuk ma 30 lat. W Zamechu pracuje 14 lat, w izbie pomiarów - 13 lat. W tym czasie ukończyła Zaoczne Technikum w Gdańsku, wyszła za mąż i dochowała się dwójki dzieci. Starcza jej tez czasu na pracę w organizacji ZMS, gdzie pełniła wiele funkcji.
     
     Aniela Groms legitymuje się 15-letnim stażem pracy w rozdzielni robót. Już druga kadencję sprawuje funkcję sekretarza rady oddziałowej. Jest nie tylko obowiązkową i sumienną pracownicą, ale także znają ją wszyscy związkowcy z tego, że śpieszy z interwencją i pomocą zawsze, kiedy zajdzie taka potrzeba.
     
     Oto sylwetki kilku naszych koleżanek spośród tych do których żywimy najwięcej szacunku i uznania. W Zamechu podobnych jest o wiele więcej. Pracują ambitnie i uśmiechem przez osiem godzin w zakładzie, wygospodarowują czas na zajęcia społeczne, spieszą się do pracy, aby rozpocząć "druga zmianę" w domu. Zabiegane, zapracowane, są jednak dumne i zadowolone z wyników swej pracy, ze swej życiowej postawy.
     
el
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Serwis i Części VW - HADM Gramatowski
Serwis i oryginalne części Seat
Ubezpieczenia OC i AC
Samochody używane HADM Gramatowski