Środa 12-12-2018, imieniny Joanny, Aleksandra
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

Kolegium WZPGM obraduje w Elblągu

Obrady poświęcone są działalności przedsiębiorstw gospodarki mieszkaniowej. Po otwarciu kolegium przez przewodniczącego Prezydium MRN tow. Dębińskiego okolicznościowy referat wygłosił kierownik Wydziału Gospodarki Komunalnej Prezydium MRN tow. Różański, informował Głos Elbląga z 6 listopada 1962 r.

W gmach Prezydium MRN w Elblągu odbywa się dwudniowe kolegium Wojewódzkiego Zjednoczenia Przedsiębiorstw Gospodarki Mieszkaniowej. W obradach biorą udział przedstawiciele wszystkich przedsiębiorstw gospodarki mieszkaniowej z terenu województwa gdańskiego. Wśród gości znajdują się: dyrektor Departamentu Zatrudnienia i Płac Ministerstwa Gospodarki Komunalnej tow. Pawłowski, przedstawiciel KW PZPR tow. Deka, przewodniczący Prezydium MRN w Elblągu tow. Dębiński oraz przedstawiciele KE PZPR. Kolegium przewodniczy dyrektor WZ PGM tow. Brodziński.
     Obrady poświęcone są działalności przedsiębiorstw gospodarki mieszkaniowej. Po otwarciu kolegium przez przewodniczącego Prezydium MRN tow. Dębińskiego okolicznościowy referat wygłosił kierownik Wydziału Gospodarki Komunalnej Prezydium MRN tow. Różański.
     Następnie członkowie kolegium zapoznali się w terenie z praktyczną działalnością miejscowych przedsiębiorstw gospodarki mieszkaniowej. W godzinach popołudniowych zebrani obejrzeli interesujący film o postępie technicznym, a następnie przystąpili do dyskusji na temat pracy przedsiębiorstw elbląskich. W dniu dzisiejszym dyrektor WZ PGM tow. Brodziński wygłosił referat na temat działalności przedsiębiorstw gospodarki mieszkaniowej w województwie gdańskim za 3 kwartały br., a następnie odbędzie się dyskusja nad referatem.
     
oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapeta lateksowa 360x150 cm - Zwierzątka
Fototapety do salonu
Fototapeta fizelinowa 290x260 cm - Tropiki
Naklejki na meble