Środa 20-06-2018, imieniny Bogny, Florentyny
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Miasto nasze coraz piękniejsze

W lutym i marcu br. we wszystkich komitetach blokowych odbyły się zebrania aktywu, na których ustalono plany działania w akcji porządkowania miasta, informował Głos Elbląga z 1962 r.

Społeczna akcja porządkowa Elbląga rozwinęła się w pełni. Poza zakładami pracy i przedsiębiorstwami gospodarki komunalnej bierze w niej aktywny udział 12 rejonowych komitetów blokowych i 33 komitety blokowe, których praca kieruje 283 aktywistów społecznych.
      Już w lutym i marcu br. we wszystkich komitetach odbyły się zebrania aktywu, na których ustalono plany działania w akcji porządkowania miasta. Aktyw podzielono na trójki, które mają za zadanie przeprowadzenie lustracji w terenie, ze szczególnym uwzględnieniem czystości podwórek, klatek schodowych, strychów i piwnic. W ślad za tym zorganizowano szereg spotkań aktywu komitetów blokowych z udziałem działaczy rejonowych komitetów Frontu Jedności Narodu i radnych Miejskiej Rady Narodowej, poświęconych również sprawie czystości. Włączyły się do tej pracy, a nawet wielokrotnie ja zainicjowały, partyjne terenowe grupy działania.
      Komitety blokowe na peryferiach miasta pracują bardziej aktywnie niż w śródmieściu z wyjątkiem tylko może rejonowego komitetu blokowego nr 6 , którego przewodniczącym jest znany działacz społeczny tow. Józef Kopytkowski.
     

oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapety z abstrakcyjnymi wzorami
Fototapety Trójmiasto
Obraz na dibond 300x60 cm - Deski
Fototapety z mostami