Poniedziałek 22-10-2018, imieniny Filipa, Salomei
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Niedobory w świadczeniach na szkoły Tysiąclecia

Jedynie miasto Elbląg, a z powiatów jedynie lęborski, przekroczyły sto procent zadań planowych, przy czym w lęborskim przekroczenie to jest znaczne, bo wynosi ponad 22 proc, informował Dziennik Bałtycki z 29 marca 1963 r.

Jak ostatnio informuje Wojewódzki Komitet Koordynacji SFBS – również drugi miesiąc tego roku, luty, nie przyniósł w zbiórce na szkoły Tysiąclecia wyników zadowalających.
     W skali województwa plan zbiórkowy wykonano zaledwie 83,2 proc. Z miast jedynie Elbląg, a z powiatów jedynie lęborski, przekroczyły sto procent zadań planowych, przy czym w lęborskim przekroczenie to jest znaczne, bo wynosi ponad 22 proc.
     W Tczewie plan lutowy zrealizowano w 86 proc., a w powiatach, poza lęborskim, w granicach od zaledwie 51 proc. (pow. gdański) do 96,1 proc. (pow. starogardzki).
     W rozbiciu na grupy świadczących sytuacja, kształtowała się najrozmaiciej. W grupie pracowniczej np. pewne niedobory ma powiat lęborski, mimo że globalnie plan przekroczył, a także powiaty kwidzyński i gdański. Przede wszystkim jednak zadań zbiórkowych w grupie tej nie wykonują powiaty elbląski, nowodworski, sztumski i kościerski, mimo że do realizacji zatwierdzono im plany, które same wysunęły.
     Świadczenia grupy chłopskiej w styczniu i lutym w br. co prawda przekroczyły o 250 tys. zł wpłaty, dokonane w analogicznym okresie roku ub., tym nie mniej plan zbiórkowy wykonał tylko powiat starogardzki. Natomiast w wejherowskim, nowodworskim, kościerskim i gdańskim, świadczenia wsi w tym roku są jak na razie, znikome.
     W grupie gospodarki nieuspołecznionej w handlu prywatnym zaległości mają powiaty malborski, nowodworski, gdański i elbląski. W rzemiośle – kościerski, pucki, tczewski i również elbląski, a w przemyśle – większość powiatów.
     

oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Promocja RATY 0%
Szkło ozdobne 7
Promocja RATY 0%
Promocja RATY 0%