Czwartek 17-01-2019, imieniny Antoniego, Jana
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nowy klub techniki i racjonalizacji

W najbliższym czasie, klub dysponujący własnym pomieszczeniem, wyposażony zostanie w stoły kreślarskie i sprzęt techniczny, informował Głos Elbląga z 7 sierpnia 1963 r.

Od niedawna przy Elbląskich Zakładach Tworzyw Sztucznych „Styren” działa zakładowy klub techniki i racjonalizacji, skupiający ponad 20 racjonalizatorów produkcji.
     W okresie pierwszego półrocza br., racjonalizatorzy zgłosili 20 projektów nowatorskich, spośród których zrealizowano już 15, w trakcie załatwiania i realizacji znajduje się 1, a cztery odrzucono jako nierealne.
     Zastosowanie w produkcji przyjętych 15 projektów przyniosło zakładom oszczędności w wysokości 80 tys. zł a w skali rocznej kwota ta wynosić będzie 517 tys. zł. W najbliższym czasie, klub dysponujący własnym pomieszczeniem, wyposażony zostanie w stoły kreślarskie i sprzęt techniczny. Zostanie przy tym urządzona wystawa wszystkich produkowanych przez zakłady wyrobów mająca obrazować zainteresowanym klientom specyfikę produkcji. Będzie tam można również, zasięgnąć informacji w przedmiocie produkcji z tworzyw sztucznych.
     Utworzenie w EZTS klubu techniki i racjonalizacji okazało się pomysłem szczęśliwym, przynosi on bowiem znaczne oszczędności wynikające z obniżenia kosztów własnych produkcji.
     
oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

OKOWOKO s.c.
Okulary korekcyjne EVA MINGE
Okulary korekcyjne XAVIER GARCIA
Bezpłatne badanie wzroku