Poniedziałek 23-07-2018, imieniny Brygidy, Apolinarego
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Odwilż

Powiatowy Komitet Frontu Narodowego wzywa ludność powiatu elbląskiego do nawiązania ścisłej współpracy z gromadzkimi komitetami przeciwpowodziowymi w celu zapobieżenia klęsce powodzi, informował Elbląski Głos Wybrzeża z 1 marca 1956 r.

Jak zapowiada PIHM w ciągu pierwszej dekady marca nastąpi szybkie ocieplenie, które spowoduje gwałtowne topnienie śniegów.
     Grozi to oczywiście niebezpieczeństwem powodzi. W związku z tym Powiatowy Komitet Frontu Narodowego wzywa ludność powiatu elbląskiego do nawiązania ścisłej współpracy z gromadzkimi komitetami przeciwpowodziowymi w celu zapobieżenia klęsce powodzi.
     Mieszkańcy powiatu elbląskiego!
     Bierzcie czynny udział w usuwaniu zatorów na rzekach, wyrąbywaniu lodu pod mostami i przy ujściak rzek, w oczyszczaniu dróg ze śniegu, w ochronie wałów i popmp przeciwpowodziowych.
     Chłopi, spółdzielcy, pracownicy PGR! Aby zapobiec wymoknięciu zasiewów (ma to szczególne znaczenie na Żuławach) oczyszczajcie w swoim rejonie rowy koło dróg i przepusty, róbcie przekopy na swych polach, oczyszczajcioe rowki i bruzdy by w ten sposób ułatwić odpływ wody i zabezpieczyć pola przed zalaniem.

oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
  • Informacja w pełni niekompetentna! A co na ten tamat mówiło wówczas Biuro Polityczne i Komitet Centralny partii Płatnych Zdrajców - Pachołków Rosji? Chyba że byli zajęci przekazywaniem informacji na temat trasy statku z pomarańczami, który właśnie opuścił Lizbonę i wpłynął na Zatokę Biskajską!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0 0
    zapl.karz.reak.(2006-03-01)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Ubezpieczenia OC i AC
Oryginalne części Peugeot - HADM Gramatowski
Wyprzedaż rocznika 2017 w salonie Skody HADM
Serwis i oryginalne części Audi