Sobota 21-07-2018, imieniny Daniela, Wawrzyńca
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Pomoc przychodzi we właściwym czasie

Z pomocy udzielanej przez organa opieki społecznej korzysta w Elblągu przeciętnie 750 osób w ciągu roku - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 6 marca 1962 roku.

Pomoc ta udzielana jest w formie stałych, czy okresowych lub doraźnych zapomóg, także w naturze. Dobrze rozwija się również akcja, prowadzona przez LK, PCK i Szkołę Asystentek Pielęgniarskich, których przedstawicielki roztaczają bezpośrednią opieką nad chorymi i starcami.
     Potrzeby jednak rosną zwłaszcza w dziedzinie skierowań do domu rencistów. Wprawdzie, jak dotąd, wszystkie zakwalifikowane wnioski, zostały uwzględnione, ale zachodzi pilna potrzeba budowy nowego Domu Rencisty. Sprawa ta nabrała ostatnio rumieńców życia. Jeszcze w tym roku i to do miesiąca września, będzie wykonana pełna dokumentacja techniczna budynku, co pozwoli na rozpoczęcie budowy w przyszłym roku. Kredyt na ten cel, w wysokości 4,5 miliona zł został już przyznany. Budynek zlokalizowano przy ul. Tczewskiej.

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Autoryzowany Serwis Citroen Hadm Gramatowski
Ubezpieczenia OC i AC
Serwis i oryginalne części Seat
Autoryzowany Serwis Skoda Hadm Gramatowski.