Środa 12-12-2018, imieniny Joanny, Aleksandra
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Przodują w Zakładach Mechanicznych

Henryk Oleszczuk pracuje w zakładach od 1949 roku jako tokarz. Z pracy zawodowej wywiązuje się bardzo dobrze, wyrabiając około 200 proc. normy, informował Głos Wybrzeża z 1 lipca 1954 r.

Stefan Łujtar, to jeden z najmłodszych, a zarazem najlepszych brygadzistów wydziału mechanicznego. Swoje obowiązki jako mistrz wykonuje bardzo starannie i uczciwie.
     Dba zawsze o terminowe wykonanie powierzonych mu robót. Obywatel Łajtar uczy swoich pracowników bezpośrednio przy warsztacie, dzieląc się z nimi swoimi wiadomościami. Stefan Łajtar, to nie tylko dobry i sumienny pracownik, lecz również aktywny racjonalizator. Na swoim koncie ma już 15 wniosków racjonalizatorskich.
     
     Henryk Oleszczuk pracuje w zakładach od 1949 roku jako tokarz. Z pracy zawodowej wywiązuje się bardzo dobrze, wyrabiając około 200 proc. normy. Bierze czynny udział we współzawodnictwie i podejmowaniu zobowiązań. Jest również aktywnym racjonalizatorem. W roku bieżącym złożył 8 wniosków racjonalizatorskich.
     
     Jadwiga Krawczyk rozpoczęła pracę jako robotnica. Po przeszkoleniu warsztatowym awansowała na rdzeniarkę. Jest kilkakrotną przodownicą pracy. Wyrabia średnio 300 proc. Normy. Aktywnie uczestnicy w pracach Rady Kobiet. Za wzorową pracę zawodową i społeczną została wybrana delegatem na II Zjazd PZPR. Obywatelka Krawczyk jest odznaczona dwukrotnie Brązowym i Srebrnym Krzyżem Zasługi.
     
oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Obraz na płótnie
Fototapety dziecięce
Obraz na dibond 300x60 cm - Kawa
Fototapety ze sportami