Piątek 17-08-2018, imieniny Jacka, Julianny
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Remonty szkół i przedszkoli

Poważne natomiast roboty będą wykonane w Liceum im. Juliusza Słowackiego. Kosztem 180 tysięcy złotych uzupełniona zostanie elewacja budynku od strony ul. Stoczniowej, informował Dziennik Bałtycki z 8 lipca 1962 r.

Nadszedł okres wakacyjny - zbliża się też nasilenie remontów w budynkach szkolnych.
      W tym roku przewidziano niewielki zakres robót w szkołach podstawowych. W pięciu budynkach zostanie jedynie złożona instalacja odgromowa.
      Poważne natomiast roboty będą wykonane w Liceum im. Juliusza Słowackiego. Kosztem 180 tysięcy złotych uzupełniona zostanie elewacja budynku od strony ul. Stoczniowej oraz szereg przeróbek wnętrza budynku.
      PBT, kosztem 65 tys. zł. Ma ułożyć nową podłogę w sali gimnastycznej, w budynku obecnego Liceum im. M. Kopernika, które opuści ten gmach i pozostawi go do dyspozycji szkoły podstawowej.
      Wszystkie roboty w przedszkolach ma wykonać MPRB. Budynki dwóch przedszkoli, przy ul. Częstochowskiej i Bema 9, czeka kapitalny remont. Mogą tu powstać pewne opóźnienia i to bez winy wykonawcy. Budynki są bowiem stare i już pierwsze doświadczenia przy rozbiórce wykazały, że może zaistnieć konieczność uzupełnienia dokumentacji. Trzeba to jednak wziąć pod uwagę i ustalić środki zaradcze.
      Przedszkole nr 5 otrzyma ostatni odcinek ogrodzenia, a w przedszkolu, przy ul. Kopernika, wykonany będzie kapitalny remont budynku, przeznaczonego na mieszkania. We wszystkich przedszkolach termin zakończenia robót został ustalony na dzień 25 sierpnia br.
     

oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

AMK Kuchnia 5
!!!PROMOCJA6!!!
Szkło ozdobne 6
AMK Kuchnia 6