Niedziela 18-11-2018, imieniny Karoliny, Romana
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Remonty szkół rozpoczęte

Jedyny remont w pełni tego słowa znaczeniu, przeprowadzony będzie w zakładzie wychowawczym przy ul. Pułaskiego, gdzie kosztem 110 tys. zł wykonany zostanie remont budynku gospodarczego i świetlicy, informował Głos Elbląga z 22 lipca 1962 r.

W br. Inspektorat Oświaty Prezydium w Elblągu, przeznaczył na remont 1100 tys. zł przypada to na przeprowadzenie najpotrzebniejszych robót remontowych i adaptacyjnych w przedszkolach, a kwota 200 tys. zł na remonty szkół.
      W początkach maja br. rozpoczęto remont w przedszkolu nr 7 przy ul. Częstochowskiej. Dokumentacja techniczna przewiduje kapitalny remont obiektu wraz z adaptacją wnętrza, kosztem 500 tys. zł. Prace zakończone zostaną w początkach września br. rozpoczęto również remont przedszkola nr 11 przy ul. Kopernika 2. Kosztem 128 tys. zł ( poza drobnymi robotami w samym budynku przedszkola), adaptowany będzie budynek gospodarczy na mieszkanie dla woźnego. Natomiast z dniem 1 lipca br. rozpoczeły się roboty w przedszkolu nr 8 przy ul. Bema, w którym kosztem 140 tys. zł przeprowadzony zostanie ogólny remont obiektu. Mniejszy zakres robót obejmują remonty w szkołach. Będzie to położenie instalacji odgromowych w szkołach nr 4 przy ul. Mickiewicza, nr 15 przy ul. Robotniczej, nr 6 przy ul. Czerniakowskiej, nr 8 przy ul. Szańcowej oraz nr 9 przy ul. Traugutta. Jedyny remont w pełni tego słowa znaczeniu, przeprowadzony będzie w zakładzie wychowawczym przy ul. Pułaskiego, gdzie kosztem 110 tys. zł wykonany zostanie remont budynku gospodarczego i świetlicy.
     
oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Serwis i Części VW - HADM Gramatowski
Serwis i oryginalne części Audi
Samochody używane HADM Gramatowski
Wypożyczalnia aut HADM Gramatowski