UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Roboty drogowe w Elblągu

Miejska Służba Drogowa w Elblągu zatrudnia 65 pracowników i prowadzi roboty, ogólnej wartości 4,5 miliona złotych - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 12 czerwca 1962 roku.

W Śródmieściu I rozpoczęto budowę ulic Janowskiej, Leszno, Ślusarskiej i Szkolnej. Przy każdej z tych ulic będzie wybudowany parking. Zakres robót może ulec zwiększeniu, o ile pozwoli na to uzyskanie materiałów. Rozpoczęto też roboty, związane z poszerzeniem ulicy Grottgera i budową chodnika przy tej ulicy, oraz przy ul. Kościuszki. W trzecim kwartale br. wybudowane zostaną dojścia do dwóch nowych szkół, przy ul. Rawskiej i Uroczej oraz chodnika przy ul. Wyspiańskiego.
     Z robót inwestycyjnych prowadzi się budowę nowej arterii przelotowej w mieście, ulicy Nowoteatralnej oraz prace oświetleniowe. Ogółem w tym roku Elbląg otrzyma 426 nowych punktów świetlnych, a ulice 1 Maja, Teatralna i Dzierżyńskiego oświetlenie dwustronne, z lamp rtęciowych.
j.r.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama