Wtorek 11-12-2018, imieniny Damazego, Daniela
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Słowa uznania dla elbląskiego domu kultury

Dotychczasowa praca elbląskiego domu kultury jest dobrze zrozumiałą realizacją zadań stojących przed nowo powstałą placówką kulturalną naszego miasta, informował Głos Elbląga z 29 stycznia 1963 r.

Redakcja nasza codziennie otrzymuje szereg listów na różne tematy. Otrzymujemy listy krytykujące działalność niektórych instytucji, czy też wskazujące na te czy też inne niedociągnięcia jakie istnieją w naszym mieście. Są też listy, które mówią o osiągnięciach i sukcesach zakładów pracy itp.
     Ostatnio poczta redakcyjna przyniosła nam list od dyrekcji Zasadniczej Szkoły Zawodowej Nr 1 w Elblągu – mowa w nim jest o elbląskim domu kultury im K. Jagiellończyka.
     Ważne jest to, że kierownictwo domu kultury w dobrze pojętym interesie społecznym wykorzystuje tą placówkę. Dowodem tego jest chociażby bezinteresowne udostępnienie pomieszczeń domu na zorganizowanie uroczystości choinki noworocznej dla młodzieży Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 1 w Elblągu. Impreza udała się znakomicie – młodzież w nowocześnie i estetyczne wyposażonym wnętrzu, czuła się bardzo dobrze. Tym bardziej, że miała dostęp do różnych gier rozrywkowych. Elbląski dom kultury zdobył sobie wiele sympatyków tak wśród młodzieży jak i grona pedagogicznego. Jesteśmy zdania, że tak pojęta praca domu kultury jest dobrze zrozumiałą realizacją zadań stojących przed nowo powstałą placówką kulturalną naszego miasta.
     Równocześnie – pisze na zakończenie listu dyrektor szkoły mgr Władysław Czerwieniec – chcielibyśmy za pośrednictwem „Głosu Elbląga” złożyć kierownictwu EDK serdeczne podziękowanie za przemiły wieczór i wiele dobrych wrażeń.
     
oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Hosting WWW BIZNES
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok (bez czytnika)
Hosting WWW START
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata (bez czytnika)