Środa 20-06-2018, imieniny Bogny, Florentyny
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Słowa uznania dla elbląskiego domu kultury

Dotychczasowa praca elbląskiego domu kultury jest dobrze zrozumiałą realizacją zadań stojących przed nowo powstałą placówką kulturalną naszego miasta, informował Głos Elbląga z 29 stycznia 1963 r.

Redakcja nasza codziennie otrzymuje szereg listów na różne tematy. Otrzymujemy listy krytykujące działalność niektórych instytucji, czy też wskazujące na te czy też inne niedociągnięcia jakie istnieją w naszym mieście. Są też listy, które mówią o osiągnięciach i sukcesach zakładów pracy itp.
     Ostatnio poczta redakcyjna przyniosła nam list od dyrekcji Zasadniczej Szkoły Zawodowej Nr 1 w Elblągu – mowa w nim jest o elbląskim domu kultury im K. Jagiellończyka.
     Ważne jest to, że kierownictwo domu kultury w dobrze pojętym interesie społecznym wykorzystuje tą placówkę. Dowodem tego jest chociażby bezinteresowne udostępnienie pomieszczeń domu na zorganizowanie uroczystości choinki noworocznej dla młodzieży Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 1 w Elblągu. Impreza udała się znakomicie – młodzież w nowocześnie i estetyczne wyposażonym wnętrzu, czuła się bardzo dobrze. Tym bardziej, że miała dostęp do różnych gier rozrywkowych. Elbląski dom kultury zdobył sobie wiele sympatyków tak wśród młodzieży jak i grona pedagogicznego. Jesteśmy zdania, że tak pojęta praca domu kultury jest dobrze zrozumiałą realizacją zadań stojących przed nowo powstałą placówką kulturalną naszego miasta.
     Równocześnie – pisze na zakończenie listu dyrektor szkoły mgr Władysław Czerwieniec – chcielibyśmy za pośrednictwem „Głosu Elbląga” złożyć kierownictwu EDK serdeczne podziękowanie za przemiły wieczór i wiele dobrych wrażeń.
     

oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Ubezpieczenia OC i AC
Oryginalne części Peugeot - HADM Gramatowski
Serwis i Części VW - HADM Gramatowski
Serwis i oryginalne części Audi