Wtorek 18-12-2018, imieniny Bogusława, Gracjana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Tablice reklamowe - wątpliwa dekoracja

Niejednokrotnie zwracaliśmy już uwagę na widoczne w Elblągu wątpliwej wartości "elementy dekoracyjne" w postaci brudnych reklam, czy obskurnych kiosków - czytamy w Głosie Elbląga z 20 listopada 1963 roku.

Niestety sytuacja pod tym względem niewiele się zmieniła. Dotyczy to zwłaszcza szyldów rzemieślniczych, które nadal szpecą miasto. Niemal w każdym punkcie miasta znajduje się dziesiątki tablic informacyjnych wykonanych byle jak, bez żadnych proporcji, i po prostu brzydkich. Chyba ani jeden rzemieślnik reklamujący swoje usługi dla ludności nie poradził się plastyka co i jak należy zrobić.
     Przy okazji warto zwrócić uwagę na różnego rodzaju kioski spółdzielcze, prowadzące sprzedaż artykułów spożywczych, warzyw, napojów chłodzących. Większość spośród nich - to zniszczone budy, urągające podstawowym zasadom higieny.
     Troska o estetyczny wygląd obiektów miejskich, w tym również kiosków, spoczywa na Wydziale Architektonicznym Prez. MRN. Każdy projekt szyldu powinien więc uzyskać aprobatę władz odpowiedzialnych za estetykę miasta. Sygnalizujemy tę sprawę Wydziału Architektury i Budownictwa Prez. MRN w Elblągu.
(jk)
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne JUST CAVALLI
Okulary korekcyjne EVA MINGE
Soczewki progresywne 390zł
OKOWOKO s.c.