Środa 12-12-2018, imieniny Joanny, Aleksandra
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

Telefonem do korespondentów

Remont centralnego ogrzewania w sklepie MHD trwa już od jesieni i nie ma widoków, aby został ukończony w najbliższych tygodniach, informował Głos Wybrzeża z 20 lutego, informował Głos Wybrzeża z 20 lutego 1954 r.

DYREKCJA ELBLĄSKIEJ FABRYKI URZĄDZEŃ KUCHENNYCH!
     Dlaczego większość pracowników nie otrzymała dotychczas ciepłej odzieży ochrony i dlaczego hale produkcyjne są nie ogrzewane ?
     POWIATOWY ZARZĄD WETERYNARII W ELBLĄGU!
     Nie dostarczyliście dotychczas sołtysom świadectw pochodzenia zwierząt – nie mają ich również prezydia gminnych rad narodowych. Trzeba je dostarczyć jak najszybciej.
     POWIATOWY ODDZIAŁ PPK „RUCH” W ELBLĄGU!
     Pracownicy Fabryki Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego w Tolkmicku otrzymują zaprenumerowane gazety „Głos Wybrzeża” i „Dziennik Bałtycki”, z kilkudniowym opóźnieniem? Ponadto wielu pracowników zaprenumerowało z dniem 1 bm. „Sztandar Ludu”, ale do dziś nie otrzymali ani jednego egzemplarza. Wyjaśnijcie niezwłocznie przyczynę niedostarczania gazet do Fabryki Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego, a w stosunku do winnych wyciągnijcie konsekwencję.
     OBWODOWY URZĄD POCZTY I TELEKOMUNIKACJI W ELBLĄGU! W grudniu ub. roku przewodniczący koło TPPR ob. Paweł Sielecki zaprenumerował w Agencji Pocztowej w Bogaczewie tygodnik „Przyjaźń” – minął jednak już styczeń, kończy się luty, ale do dnia dzisiejszego nie otrzymał ani jednego egzemplarza zaprenumerowanego pisma. Nie zwrócono mu również pieniędzy mimo, że interweniował w tej sprawie w kierownik agencji pocztowej w Bogaczewie ob. Szczepański. Wyjaśnijcie niezwłocznie przyczynę nie doręczenia ob. Sielickiemu gazet.
     DYREKCJA MHD W ELBLĄGU
     Zainteresujcie się bliżej remontem centralnego ogrzewania w sklepie nr. 35. Remont ten trwa już od jesieni i nie ma widoków, aby został ukończony w najbliższych tygodniach. W związku z tym zaopatrzcie załogę sklepu jak najszybciej w piec węglowy. Czekamy na powiadomienie o załatwieniu sprawy.
     DYREKCJA PSS W ELBLĄGU!
     Obok wejścia do cukierni „Tęcza” znajduje się niezabezpieczony otwór do piwnicy, stanowiący niebezpieczeństwo dla przechodniów. Polećcie kierownikowi cukierni, aby zabezpieczył ów otwór.
     
oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Serwis i oryginalne części Volkswagen
Oryginalne części Peugeot - HADM Gramatowski
Ubezpieczenia OC i AC
Pomoc w przypadku szkody komunikacyjnej