Niedziela 27-05-2018, imieniny Augustyna, Juliana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

W Elblągu powstaje oddział NOT

Na konferencji wysunięto projekt, aby w Elblągu powstał Dom Technika skupiający inteligencję techniczną. Propozycja ta została poparta przez wszystkich obecnych, informował Elbląski Głos Wybrzeża z 18 maja 1955 r.

Ostatnio odbyła się w Zakładach Mechanicznych konferencja w sprawie utworzenia oddziału powiatowego NOT w Elblągu. W konferencji tej wzięli udział przedstawiciele zainteresowanych zakładów pracy Elbląga oraz przedstawiciela wojewódzkiego oddziału NOT w Gdańsku.
     Powiatowy oddział NOT zajmowałby się koordynacją pracy poszczególnych kół zakładowych NOT, podnoszeniem kwalifikacji fachowych inżynierów i techników w Elblągu, współdziałaniem z kierownictwami zakładów w upowszechnianiu nowych metod pracy, w opanowywaniu nowej techniki itp...
     Na konferencji wysunięto projekt, aby w Elblągu powstał Dom Technika skupiający inteligencję techniczną. Propozycja ta została poparta przez wszystkich obecnych.
     Pozostaje więc tylko apel do terenowych władz, by pomogły powstającemu oddziałowi NOT w Elblągu w uzyskaniu lokalu na siedzibę, co będzie miało duże znaczenie dla rozminięcia przyszłej pracy, nakreślonej przez Naczelną Organizację Techniczną.
     

oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Clinex Glass
Clinex Grill
Clinex W3 Multi
Prezent na Komunię