Niedziela 16-12-2018, imieniny Albiny, Zdzisława
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

W elbląskiej Poradni Informacyjno-Bibliograficznej

Poradnia udziela informacji rzeczowych dotyczących różnych dziedzin wiedzy i życia, dających odpowiedź na zapytania o konkretne fakty, osoby, daty itp. Udziela też informacji bibliotecznych, informował Dziennik Bałtycki z 20 listopada 1962 r.

Przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Elblągu przy ul. Łączności 2, istnieje Poradnia Informacyjno-Bibliograficzna, której zadaniem jest udzielenie informacji dotyczących zbiorów znajdujących się w bibliotece oraz informacji o ukazujących się wydawnictwach.
     Poradnia gromadzi różne dzieła treści ogólnej, jak – encyklopedie, słowniki, informatory oraz kompletuje kartoteki, wykazujące książki i artykuły o aktualnej tematyce kulturalnej, gospodarczej i politycznej oraz literaturę na wybrane tematy.
     Poradnia posiada kartoteki bibliograficzne z zakresu literatury, bibliotekarstwa, czytelnictwa, kartotekę wycinków z prasy dotyczących Elbląga, II wojny światowej, XX-lecia PPR, o Miejskiej Bibliotece Publicznej w Elblągu, polityce i gospodarce świata.
     Poradnia udziela poza tym informacji rzeczowych dotyczących różnych dziedzin wiedzy i życia, dających odpowiedź na zapytania o konkretne fakty, osoby, daty itp. Udziela też informacji bibliotecznych.
     Chodzi tu o odpowiedzi na pytania czy konkretne książki znajdują się w bibliotece lub jej filiach.
     Poradnia podaje też czytelnikom potrzebne im szczegółowe dane dotyczące książek i artykułów, albo też opracowuje zestawienia literatury według wskazanych przez czytelnika tematów.
     Z Poradni Informacyjno-Bibliograficznej może korzystać każdy kto poszukuje wiadomości związanych ze swoją pracą lub zainteresowaniami osobistymi. Z poradni korzystać można telefonicznie lub osobiście. Mieści się ona w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Łączności, I piętro pokój 27, telefon 645. Czynna jest od pn-czw. od 12-19, w pozostałe dni – z wyjątkiem śród – od 8-15
     
oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia inna niż inne
RTV + SZAFA
Kuchnia nowoczesna II
Kuchnia nowoczesna III