Niedziela 16-12-2018, imieniny Albiny, Zdzisława
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

W handlu nie może być kumoterstwa

Do redakcji naszej wpłynęło pismo Rejonowego Komitetu Blokowego nr 11 w Elblągu. Sprawa w nim poruszona ma dużą wagę społeczną - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 17 lutego 1962 roku.

Oto na interwencję mieszkańców delegowany członek Komitetu Rejonowego stwierdził 3 lutego br. poważne uchybienia w sklepie mięsnym MHM przy ul. Sadowej w Elblągu. Potwierdzony został fakt niewłaściwego odnoszenia się sprzedawców do klientów. Dostarczony do sklepu towar bywa sprzedawany tak zwanym "swoim" klientom, a dopiero reszta - stojacym w kolejce. Zdarzają się nawet przypadki, że odważony towar podawany jest tym "wybrańcom losu" ponad głowami osób, stojących w kolejce. Tyle pismo Rejonowego Komitetu Blokowego. Ze swojej strony wierzymy, że dyrekcja MHM zbada sprawę i o ewentualnych zarządzeniach powiadomi naszą redakcję. Warto także, aby tą sprawą zainteresował się Wydział Handlu Prezydium MRN w Elblągu.
j.r.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapety one color
Obraz na płótnie
Fototapety dziecięce
Fototapety dziecięce