Środa 19-12-2018, imieniny Dariusza, Urbana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

W trosce o interesanta

Jak informuje Prezydium MRN w Elblągu, zakłady pracy podległe bezpośrednio pod prezydium zobowiązane są do przeszkolenia pracowników w zakresie KPA - czytamy w Głosie Elbląga z 10 kwietnia 1962 roku.

Egzaminy odbywać się będą przed specjalną komisją powołaną przez Prezydium MRN. Niezdanie egzaminu będzie traktowane jako dyskwalifikacja pracownika administracyjnego. Jako pierwsi, egzamin zdawali pracownicy hoteli miejskich, szpitala i przychodni rejonowych. Pracownicy pozostałych przedsiębiorstw i instytucji, zdawać będą egzaminy systematycznie w miarę zakończenia szkolenia.
     Rygorystyczne potraktowanie tego problemu przez Prezydium MRN w Elblągu ma przede wszystkim na celu usprawnienie i polepszenie trybu załatwiania spraw licznych interesantów, oraz pouczenie pracowników administracji o obowiązkach wobec petentów. Istnieje prawdopodobieństwo, że objęcie szkoleniem wszystkich pracowników administracji miejskiej, przyczyni się do zlikwidowania licznych nieporozumień z mieszkańcami Elbląga, a co za tym idzie, usunie narzekania na... biurokrację i powolny sposób załatwiania spraw urzędowych.
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
  • w UM Elbląg jest ta sama sitwa od kilkudziesieciu lat ! Prowadzone sa tylko zmiany "Kosmetyczne" i pozorowanie zmian kadrowych, a jak bylo łapownictwo, kumoterstwo i prytwata tak dalej to trwa !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0 0
    (2012-04-10)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Żarówki LED
Kalendarz Książkowy z Grawerem
Pieczątki Firmowe
Kalendarz Książkowy z Grawerem