Poniedziałek 28-05-2018, imieniny Justyny, Jaromira
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wiosenny Rajd Świętokrzyski

Klub turysty pieszego, poza organizowaniem rajdów, zajmuje się również znakowaniem szlaków turystycznych ziemi elbląskiej, informował Głos Elbląga z 17 maja 1962 r.

Działalność PTTK w Elblągu rozwija się coraz żywiej. Na uwagę zasługuje zwłaszcza klub turysty pieszego, którego przewodniczącym jest ob. Józef Bagiński.
      Ostatnio członkowie klubu wzięli udział w dorocznym Wiosennym Rajdzie Świętokrzyskim, który trwał 3 dni. 60 – osobowy zespół członków klubu, do których przyłączyła się grupa ZMS Zamechu i aktyw koła PTTK przy Podoficerskiej Szkole Zawodowej, poszedł 60 km najpiękniejszymi partiami Gór Świętokrzyskich. Rajd zakończony został ogniskiem do miejscowości Św. Katarzyna. Po przybyciu piechotą do Kielc – elblążanie powrócili do domów.
      W dniu 17 bm. o godz. 18 odbędzie się spotkanie wszystkich uczestników tej imprezy. Podzielą się oni wrażeniami z turystami, którzy nie wzięli udziału w rajdzie świętokrzyskim. Zdjęcia fotograficzne najlepiej zobrazują przebieg tej ciekawej wycieczki.
      Klub turysty pieszego, poza organizowaniem rajdów, zajmuje się również znakowaniem szlaków turystycznych ziemi elbląskiej. Ostatnio przystąpiono do znakowania tzw. Czerwonego Szlaku, wiodącego przez Bażantarnię do Fromborka. W pracy tej biorą udział również aktywiści z koła PTTK przy PSZ oraz klubu turystyki motorowej.
     

oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapety z Nowym Jorkiem
Fototapety z Elblągiem
Obraz na płótnie
Fototapety do łazienki