Poniedziałek 21-01-2019, imieniny Agnieszki, Jarosława. Dzień Babci
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wodniacy Zamechu zakończyli sezon

W wycieczkach i spływach, zorganizowanych przez sekcję kajakową, brało udział 370 osób, przepływając 924 km. Zaś jachty ogniska przepłynęły około 5 tys. km, informował Głos Elbląga z 30 listopada 1962 r.

Ostatnio przeprowadzono ocenę działalności ogniska wodnego TKKF w Zamechu. Po omówieniu tegorocznych imprez wodnych stwierdzono, że ognisko pracowało prawidłowo. W wycieczkach i spływach, zorganizowanych przez sekcję kajakową, brało udział 370 osób, przepływając 924 km. Zaś jachty ogniska przepłynęły około 5 tys. km.
     Ponadto członkowie ogniska otynkowali budynek przystani, ogrodzili teren, a ostatnio przystąpili do jego zadrzewienia. Wszystkie prace wykonane zostały w ramach czynu społecznego.
     Bardzo dobrze układa się współpraca z zarządem oddziału PTTK w Elblągu. Obecnie przystąpiono wspólnie do opracowania pierwszego, ogólnopolskiego spływu wodnego na trasie Ostróda-Iława-Elbląg.
     W 1963 r. będzie to masowa impreza turystyczna, która wejdzie do ogólnopolskiego kalendarza imprez turystycznych.
     Warto nadmienić, że dotychczasowe pozytywne osiągnięcia ogniska TKKF są wynikiem pracy licznego aktywu, a zwłaszcza komandora ogniska Jana Ołoszewskiego, kapitana sekcji żeglarskiej Sławomira Gruchaczowicza, oraz kapitana sekcji kajakowej Wiesława Aniszewskiego.
     
oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata Mini
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok (bez czytnika)
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata
Hosting WWW START