Poniedziałek 17-12-2018, imieniny Łazarza, Floriana
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Współzawodnictwo

Młodzież Zakładów Odzieżowych będzie dążyć do zwiększania oszczędności surowca, podniesienia wydajności pracy i wzmocnienia dyscypliny, co w dużym stopniu przyczyni się do obniżenia kosztów własnych zakładu, informował Głos Wybrzeża z 15 marca 1955 r.

Zarząd Zakładowy ZMP w Elbląskich Zakładach Odzieżowych, odpowiadając na wezwanie Zakładów Przemysłu Odzieżowego Warszawy i Wrocławia, które mówi o współzawodnictwie brygad młodzieżowych, zorganizował przy końcu lutego masówkę.
     Na masówce po przedyskutowaniu warunków współzawodnictwa w skali krajowej, 6 brygad młodzieżowych podjęło wezwania. Będą one dążyć do zwiększania oszczędności surowca, podniesienia wydajności pracy i wzmocnienia dyscypliny, co w dużym stopniu przyczyni się do obniżenia kosztów własnych zakładu.
     Młodzież EZPO więc podjęła wartościowa zobowiązania i w miarę swych sił walczyć będzie o ich pełną realizację. Ale bez pomocy kierownictwa niewiele zdziała. A kierownictwo dotychczas nie uczyniło jeszcze nic, żeby ułatwić jej wykonanie zobowiązań, chociaż Zarząd Zakładowy ZMP przed zwołaniem masówki odbył naradę z dyrekcją, podstawową organizacją partyjną, radą zakładową oraz brygadzistami i majstrami.
     Młodzież EZPO oczekuje że kierownictwo zakładów dopomoże jej w pokonywaniu trudności przez należytą organizację pracy, lepszą kontrolę wykrojów i niedopuszczanie do przestojów maszyn, co jeszcze dość często zdarza się w zakładzie.
     
oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

optyk Elbląg, okulista Elbląg, badanie wzroku
Okulary korekcyjne EVA MINGE
Okulary przeciwsłoneczne Roberto Cavalli
Okulary korekcyjne Oscar Ventura