Wtorek 19-02-2019, imieniny Konrada, Arnolda
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Za nieprzestrzeganie czystości mandaty karne

Przed kilku dniami w Prezydium MRN w Elblągu, odbyła się narada w sprawie wiosennej akcji sanitarno-porządkowej, w której udział wzięli: przewodniczący komitetów blokowych, dzielnicowi MO i administratorzy rejonów, informował Głos Elbląga z 3 kwietnia 1959 r.

Na naradzie wytknięto poważne niedociągnięcia w pracy ZOM w oczyszczaniu ulic i wywożeniu nieczystości. Ponadto podkreślono , że do utrzymania czystości i porządku muszą włączyć się wszyscy mieszkańcy miasta.
     W toku dyskusji wysunięto też szereg wniosków. Między innymi postanowiono, że za nieprzestrzeganie czystości dzielnicowi MO i administratorzy karać będą doraźnymi mandatami w wysokości do 100 zł, a jeśli to nie poskutkuje, kierować będą sprawy do Kolegium Orzekającego, gdzie posypać się mogą kary grzywny do 3 tys. zł.
     Zwrócono również uwagę na konieczność likwidacji w kioskach ulicznych sprzedaży piwa i wina.
     Realizacją wysuniętych wniosków przyrzekł osobiście zająć się obecny na naradzie przewodniczący Prezydium MRN tow. Z. Sawicki.
oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia inna niż inne
Kuchnia nowoczesna
Kuchnia nowoczesna III
RTV + SZAFA