Środa 19-12-2018, imieniny Dariusza, Urbana
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Załoga browaru w Elblągu

Ambitna załoga elbląskiego browaru dwukrotnie zajęła już pierwsze miejsce w współzawodnictwie międzyzakładowym, informował Głos Wybrzeża z 14 grudnia 1951r.

Radosna wiadomość o wykonaniu rocznego planu produkcji na trzy tygodnie przed terminem obiegła lotem błyskawicy wszystkie działy zakładu. Załoga elbląskiego browaru swoim sukcesem produkcyjnym zadokumentowała swą niezłomną wolę walki o przedterminową realizację zadań Planu 6-letniego.
     Większą część załogi stanowią robotnicy „pionierzy”, którzy włożyli nie mało pracy w to, aby uruchomić w lutym 1946 roku zakład, poważnie zniszczony działaniami wojennymi. W stałej walce o realizacją planów produkcyjnych wyrosły wśród załogi szeregi zasłużonych przodowników pracy i doświadczonych fachowców. Dlatego też pomimo stale wzrastających planów produkcji załoga potrafi z powodzeniem bić się o ich terminową realizację.
     Do osiągnięć załogi w bieżącym roku przyczyniła się w dużej mierze realizacja podejmowanych licznie zobowiązań produkcyjnych oraz wprowadzenie nowych norm pracy.
     W rezultacie tego planu plany miesięczne przekraczane były przez załogi poszczególnych działów niejednokrotnie dość wysoko. Tak na przykład w dziale obciągu butelkowego wykonywano przeciętnie 110% normy, w dziale obciągu beczkowego 111% normy, a w dziale mycia i smolenia beczek 112% normy. Niektóre brygady jak tow. Władysława Komojeda, wykonywały co miesiąc około 120% normy.
     Ambitna załoga elbląskiego browaru dwukrotnie zajęła już pierwsze miejsce w współzawodnictwie międzyzakładowym. Realizację planu w produkcji w roku bieżącym na 3 tygodnie przed terminem niewątpliwie i tym razem pozwoli jej na zajęcie jednego z czołowych miejsc w ogólnopolskim współzawodnictwie międzyzakładowym.
     
oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Pomoc w przypadku szkody komunikacyjnej
Wyprzedaż rocznika 2017 w salonie Skody HADM
Autoryzowany Serwis Skoda Hadm Gramatowski.
Serwis i oryginalne części Seat