Niedziela 24-06-2018, imieniny Jana, Danuty
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zapomniane boisko...

Większość załogi im. Wielkiego Proletariatu pragnie uprawiać sport i dlatego za naszym pośrednictwem zwraca się do kierownictwa zakładu z prośbą o dokończenie rozpoczętych niegdyś prac na boisku, informował Głos Wybrzeża z 25 października 1954 r.

Wielka była radość sportowców Zakładów im. Wielkiego Proletariatu w Elblągu, gdy jeszcze w 1952 roku dyrekcja zakładów przystąpiła do robót przy budowie nowego boiska sportowego w parku Modrzewie. Pracownicy zakładów chcąc przyczynić się do jak najszybszego zakończenia budowy podejmowali zobowiązanie dotyczące przepracowania pewnej ilości godzin przy boisku.
     Niestety, wkrótce dyrekcja zapomniała o rozpoczętych pracach i nie zatroszczyła się o ujęcie w swych planach inwestycyjnych dalszej budowy boiska.
     Dziś już nikt nam się nie interesuje. Boisko, jeszcze nie wykończone obrosło chwastami, a piłkarze chcąc prowadzić treningi oraz rozgrywać spotkania muszą wydzierżawiać boisko od innych kół sportowych.
     Brak boiska stwarza również sportowcom wiele trudności w zdobywaniu norm na odznakę SPO i klas sportowych.
     Większość załogi im. Wielkiego Proletariatu pragnie uprawiać sport i dlatego za naszym pośrednictwem zwraca się do kierownictwa z prośbą o dokończenie rozpoczętych niegdyś prac.
     

oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Naszywki
Ręcznik z haftem
Polar z haftem
Torba z nadrukiem elbląskiej Starówki