Sobota 20-04-2019, imieniny Czesława, Agnieszki
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zły przykład

Do najgorzej pracujących kursów języka rosyjskiego w mieście należy zaliczyć kurs pracowników PSS, donosił Dziennik Bałtycki z 28 listopada 1951 r.

W Elblągu prawie we wszystkich większych zakładach pracy i w instytucjach prowadzone są kursy języka rosyjskiego.
     Do dobrych należy bez wątpienia kurs przy straży ogniowej oraz kurs dla pracowników Prezydium MRN. Oba te kursy jak i szereg innych, cieszą się dużą popularnością i frekwencją, dzięki dobrej organizacji nauki, jak też i opiece kierownictwa zakładu i rady zakładowej.
     Do najgorzej pracujących kursów w mieście należy zaliczyć kurs pracowników PSS. Licząca ponad 800 pracowników, posiadająca własną świetlicą PSS zorganizowała kurs, na którym frekwencja wynosi... 8 osób.
     8 osób na 800 pracowników?
     O czym to świadczy? O kompletnym braku zainteresowania ze strony dyrekcji i rady zakładowej. Co prawda na kurs zapisał się ob. Ryta. Ale czy był na kursie chociażby 3 razy, jest mocno wątpliwe. Czyż może być dobra frekwencja ze strony pracowników, kiedy taki przykład daje sam przewodniczący rady zakładowej.
     
oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Bezpłatne badanie wzroku
Okulary korekcyjne XAVIER GARCIA
optyk Elbląg, okulista Elbląg, badanie wzroku
Okulary korekcyjne EVA MINGE