Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Gzie kupić tanie i dobre meble w Elblągu?
Wysłane przez: NadiaElb (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 października 2016 13:44

Witam. Przeprowadziłam się do Elbląga i muszę umeblować mieszkanie, a słąbo znam miasto. Proszę o pomoc w znalezieniu sklepów, gdzie są ładne i nowoczesne meble z płyty: dobre i tanie. Najlepiej od producenta od razu. Mam zamiar kupić kilka szafek i regałów więc ważna jest też cena. Pozdrawiam

Re: Gzie kupić tanie i dobre meble w Elblągu?
Wysłane przez: waldisobon (91.241.5.---)
Data: 20 października 2016 12:57

Zazwyczaj są koło czołgu na Traugutta, ale musisz się śpieszyć, bo chcą czołg zlikwidować.

A tak serio - nie ma mebli tanich i dobrych. Niektórzy powiedzą, że są, np. w BRW, ale to co tanie w meblarstwie dobre nie jest i nie będzie, porządny mebel MUSI kosztować.

Znajdziesz poza np. BRW, Sonikiem czy Wójcikiem (ten ostatni to lokalny producent) firmy, które mają niedrogie meble... Sprowadzają je z chin i opylają w PL. Jakości się domyśl.

Re: Gzie kupić tanie i dobre meble w Elblągu?
Wysłane przez: daxx (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 października 2016 14:06

Dobre i tanie to dwa różne produkty.

ale zobacz tutaj:

[www.home-concept.pl]
HOME CONCEPT Sp. z o.o.
ul. Piławska 1 (dawny Furnel, zresztą czego tam nie było)

To jest producent mebli.
Brałem od nich szafę do sypialni 1/3 ceny sklepowej.

Re: Gzie kupić tanie i dobre meble w Elblągu?
Wysłane przez: NadiaElb (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 października 2016 18:03

Dziękuję bardzo za odpowiedzi. Na Piławską zajdę w sobotę a jak będą mieli zamknięte to wybiorę się tam w tygodniu. Właśnie od producenta z magazynu jest najlepiej bo przecież bez pośredników handlarzy. A dzisiaj przerzuciłam nawet serwisy aukcyjne w poszukiwaniu super sprzedawców producentów mebli z Elbląga, Malborka, Pasłęka i okolic. Znalazłam dwóch i też tam podjadę. Ktoś może zna właśnie takie miejsca? Im taniej znajdę tym więcej kupię.. bo mieszkanie gołesmiling smiley

Re: Gzie kupić tanie i dobre meble w Elblągu?
Wysłane przez: Mincek (---.net-el.pl)
Data: 21 października 2016 01:10

to ze od producenta, wcale nie oznacza ze taniej..

--------------------------------------
Trudno jest być zajebistym, ale ktoś to musi robić....

Re: Gzie kupić tanie i dobre meble w Elblągu?
Wysłane przez: mariusz605 (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 22 października 2016 21:07

Może nie znam wiele bo mebli się za często nie wymienia ale największe "zagłębie meblowe" jest na dębowej - 3 salony w tym jedn ogromny: [www.google.pl]

Do tego parę stolarni w Gronowie, między innymi ten salon: [www.google.pl]

Re: Gzie kupić tanie i dobre meble w Elblągu?
Wysłane przez: mariusz605 (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 22 października 2016 21:13

Zapomniałem...... jeszcze Warszawska Black Red White : [www.google.pl]

Lotnicza salon : [www.google.pl]

Re: Gzie kupić tanie i dobre meble w Elblągu?
Wysłane przez: NadiaElb (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 października 2016 14:43

Witajcie. Cięszę się, że tyle porad i odpowiedzi od Was otrzymałam. Sprawdziłam kilk amiejsc i zakupy zrobione. Wybór padł na producent i sprzedawce elbląskiego, którego znalazła mi znajoma na serwisie alle*.. Można kupić na miejscu w magazynie w Gronowie i nie płacić za wysyłkę. Firma nazywa się jak dobra książka - "bestseller". Będę też potrzebowała mechanika samochodowegosmiling smiley ale już mi głupio znowu pytać.. po prostu jeszcze nikogo nei znam na miejscu.. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

Re: Gzie kupić tanie i dobre meble w Elblągu?
Wysłane przez: waldisobon (---.47.127.130.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 24 października 2016 19:57

Ale mechanika od czego? Zawieszenia? Silnika? Marka auta też by ułatwiła.

Re: Gzie kupić tanie i dobre meble w Elblągu?
Wysłane przez: MikeMechanix (---.adsl.inetia.pl)
Data: 24 października 2016 19:58

Co do mechanika to mozesz poszukac w starych watkach albo w ktoryms dopisac posta smiling smiley

[www.portel.pl]

Re: Gzie kupić tanie i dobre meble w Elblągu?
Wysłane przez: NadiaElb (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 października 2016 09:12

ja się nie znamsmiling smiley no nie jeździ jak jeździłsmiling smiley

Re: Gzie kupić tanie i dobre meble w Elblągu?
Wysłane przez: mariusz605 (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 25 października 2016 19:23

Podpowiem...... Dużo da podanie marki auta. Bo większość mechaników co zresztą jest słuszne specjalizuje się w danych markach a innych nie tyka :-)

Re: Gzie kupić tanie i dobre meble w Elblągu?
Wysłane przez: rusikus (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 25 października 2016 19:28

...do mechanika to na pewno nie na Polną, partacze i golą lepiej niż golibroda... winking smiley

https://blog.slowianskibestiariusz.pl/wp-content/uploads/2016/03/ko%C5%82owr%C3%B3t-300x300.png

Re: Gzie kupić tanie i dobre meble w Elblągu?
Wysłane przez: Zbanowany (---.146.18.235.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 25 października 2016 22:24

Jak coos nie gra to nalezy wymienic na nowszy model grinning smiley

Re: Gzie kupić tanie i dobre meble w Elblągu?
Wysłane przez: mariusz605 (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 26 października 2016 20:53

Rusikus.. na Polnej to nawet się ne nadają do tarcia chrzanu. Bazują na reklamie i klientach nie zorientowanych.

Re: Gzie kupić tanie i dobre meble w Elblągu?
Wysłane przez: MikeMechanix (---.adsl.inetia.pl)
Data: 09 listopada 2016 13:44

Dorzuce jeszcze do mebli, jakby ktos szukal

Galeria Mebli EXTOM



[youtu.be]

Re: Gzie kupić tanie i dobre meble w Elblągu?
Wysłane przez: NadiaElb (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 listopada 2016 16:55

mikemechanics co mi tu wrzuciłeś? sprawa już nieaktualna.. ale z pewnością bym tu nie kupiłą, bo ceny nie na moją kieszeń.. poza tym jestem zadowolona z zakupów mebli w "bestseller" w Gronowie Górnym.

Re: Gzie kupić tanie i dobre meble w Elblągu?
Wysłane przez: podroznik (---.net-el.pl)
Data: 12 stycznia 2017 11:17

NadiaElb, a możesz podać dokładny adres?

Re: Gzie kupić tanie i dobre meble w Elblągu?
Wysłane przez: daxx (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 stycznia 2017 12:43

Mechaników powiadasz... Mam samochód od 2004 roku i wcześniej serwisowałem się poza Elblągiem, bo taki miałem charakter pracy i znajomości ale od dwóch lat próbuję znaleźć kogoś w Elblągu i powiem ci, że nie wiem. Mogę tylko odradzać, jak już ktoś mi coś zrobi to następnym razem jak zadzwonię to ma termin "za miesiąc". Na szczęście mój samochód mało wkładu wymaga.

Re: Gzie kupić tanie i dobre meble w Elblągu?
Wysłane przez: maestrunio (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 stycznia 2017 15:00

tanie i całkiem dobre sa wg mnie w IKEA, Tobie najbliżej do Gdańska to moze rozważ to? oni tez maja usługe dostarczenia do domu takze daloby rade! smiling smiley



cesja umowy

Re: Gzie kupić tanie i dobre meble w Elblągu?
Wysłane przez: maciek0zieli (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 marca 2017 16:27

Część osób wybiera kupno skórzanego narożnika do salonu zamiast zwykłej kanapy. Dużo lepiej się prezentuje taki mebel i potrafi w 100% zastąpić kanapę.



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.