Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Wniosek o wyciągi elektronicznie w PDF ( mbank )
Wysłane przez: yoe (---.free.aero2.net.pl)
Data: 07 stycznia 2017 11:42

Chcę aby wyciągi na e-mail z mBanku przychodziły w pdf a nie htm. Wyczytałem gdzieś na forum , że aby to zmienić należy wejść: Pasaż, Usługi, Dyspozycje, Rachunki, Pozostałe dyspozycje, Wnioski o wyciągi elektroniczne. U mnie nie ma już opcji Rachunki itd., być może to stary opis zmiany formy wyciągu. Ktoś się orientuje jak przejść przez ten "intuicyjny"serwis aby dokonać zmiany w trybie on-line?

Re: Wniosek o wyciągi elektronicznie w PDF ( mbank )
Wysłane przez: Zbanowany (---.146.19.149.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 07 stycznia 2017 12:26

U mnie tez tak sie konczy ale pozniej mozesz wejsc w dyspozycje dalej masz zakładki, wybierasz w kategorie - rachunki - -dokkumenty zwiazane z dokonanymi transakcjami - zamówienie historii operacji.
Choc nie wiem czy to nie jest jednorazowe

Re: Wniosek o wyciągi elektronicznie w PDF ( mbank )
Wysłane przez: yoe (---.free.aero2.net.pl)
Data: 07 stycznia 2017 12:35

Faktycznie jest coś takiego jak napisałeś, jeśli to opcja jednorazowa to chyba zbędna gdyż mogę sam wygenerować sobie historię w pdf, html, csv bez opcji PASAŻ itd. czyli historia, zmień widok i po temacie.

Re: Wniosek o wyciągi elektronicznie w PDF ( mbank )
Wysłane przez: Zbanowany (---.146.19.149.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 07 stycznia 2017 12:56

A tak w ogole to Mbank schodzina psy, atrakcyjnosc konta ostatnio bardzo spadła.
W innych bankach mozna miec wyplaty z wszystkich bankomatów za free. W mbanku tylko do płatnego konta
Do tego te masakryczne oprocentowanie lokat smiling smiley. Ostatnio babeczka zadzwoniła do mnie i powiedziała ze ma dla mnie specjalna oferte 1,4 % rocznie smiling smiley. Standardowo jest 1,1%.

Re: Wniosek o wyciągi elektronicznie w PDF ( mbank )
Wysłane przez: yoe (---.free.aero2.net.pl)
Data: 07 stycznia 2017 13:17

Zbanowany Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> A tak w ogole to Mbank schodzina psy, atrakcyjnosc
> konta ostatnio bardzo spadła.
> W innych bankach mozna miec wyplaty z wszystkich
> bankomatów za free. W mbanku tylko do płatnego
> konta
> Do tego te masakryczne oprocentowanie lokat smiling smiley.
> Ostatnio babeczka zadzwoniła do mnie i powiedziała
> ze ma dla mnie specjalna oferte 1,4 % rocznie smiling smiley.
> Standardowo jest 1,1%.

Pewnie masz rację, nie analizowałem ich oferty, mam jeszcze inne konta i na nich głownie bazuję jesli chodzi o inne możliwości.

Re: Wniosek o wyciągi elektronicznie w PDF ( mbank )
Wysłane przez: yoe (---.free.aero2.net.pl)
Data: 07 stycznia 2017 13:37

Temat rozwiązany, ciężko znaleźć aktualne info na necie na ten temat:
pasaż, usługi, dyspozycje, złóż wniosek, wyszukiwarka, wybieramy wniosek o wyciągi elektroniczne i dalej już z górki.

Re: Wniosek o wyciągi elektronicznie w PDF ( mbank )
Wysłane przez: BadMan (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 07 stycznia 2017 19:56

No, intuicyjne jak uj smoking smiley



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.