UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

(2017-06-16)Fot. Przemysław ChwałaHipisów szukaj w Kirgistanie

Ten kraj potrafi zaskoczyć wieloma rzeczami, ale na pierwszy plan wybija się wolność w wyrażaniu swoich poglądów. A to wcale nie jest takie oczywiste, gdy ma się za sąsiadów autorytarne państwa: Uzbekistan i Kazachstan. - Można pomodlić się do Allaha w obrządku chrześcijańskim albo założyć własny kościół i nikt tego nie kontroluje. Można wybrać jeden z modeli, albo ten muzułmański, albo kirgiski, czyli tradycyjne pasterstwo, obrzędowość, manizm, treści europejskie lub rosyjskie. Tam jesteś tym, kim chcesz – mówi Przemysław Chwała, elblążanin, antropolog, człowiek, który postanowił wysnuć opowieść o tym kraju.
Przeczytaj więcej w artykule związanym z tym fotoreportażem.
Rek

 Wyszukiwanie zdjęć