UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

(2019-06-13)Fot. Anna DembińskaOsądzić, opowiedzieć o tym społeczeństwu, a na koniec ułaskawić

Tylko działając w ten sposób wobec przeciwników politycznych - jak twierdzą prawnicy i badacze - da się utrzymać demokrację. Inaczej dochodzi do "produkcji męczenników" i pogłębiania podziałów. Warto również tworzyć własną narrację, żeby nie oddawać pola manipulacji . - Na tym polega siła propagandy, że ona narzuca tematy. Nie ma dla mnie nic bardziej irytującego jak to, gdy Jarosław Kaczyński rzuca kolejny bon mot, a wszyscy dziennikarze tym się zajmują, atlasem kotów czy tym, co oznacza ojkofobia. To jest próba narzucenia narracji, na którą nie można się zgodzić – mówił Marcin Matczak, radca prawny, wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego, profesor tej uczelni, komentator i publicysta, a także krytyk poczynań obecnego rządu w zakresie prawa. Ogrody Polityki rozpoczęły się dyskusją na temat praworządności.
Przeczytaj więcej w artykule związanym z tym fotoreportażem.
Rek

 Wyszukiwanie zdjęć