Wtorek 19-02-2019, imieniny Konrada, Arnolda
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

2,5 miliona dla studentów

Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego wykorzysta ponad 2,5 mln zł na pomoc stypendialną dla młodzieży. W roku akademickim 2008/2009 ze wsparcia może skorzystać nawet 755 żaków.

- O stypendia mogą się starać studenci w trudnej sytuacji materialnej, pochodzący z obszarów marginalizowanych, mających stałe lub czasowe zameldowanie na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, w tym w szczególności z terenów wiejskich i obszarów restrukturyzacji przemysłu – mówi Jacek Protas, marszałek. – Możemy pomóc nie tylko młodzieży ze wsi i miast do 20 tys. mieszkańców, ale także ze zdegradowanych dzielnic miast, z obszarów poprzemysłowych i powojskowych.
     Stypendia mogą być przeznaczone na pokrycie kosztów zakwaterowania w akademiku lub na stancji, kosztów posiłków, zakupu podręczników, przejazdów do szkoły i z powrotem środkami komunikacji publicznej, czesnego za naukę w szkole wyższej i innych kosztów, wymaganych przez uczelnię. Maksymalna kwota stypendium wynosi 3 150 zł, to znaczy 350 zł miesięcznie.
     Konkurs zostanie ogłoszony pod koniec kwietnia, kiedy wniosek zostanie zaakceptowany przez radnych Sejmiku Województwa. Środki na ten cel pochodzą ze Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego.
Oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Wypożyczalnia aut HADM Gramatowski
Autoryzowany Serwis Skoda Hadm Gramatowski.
Autoryzowany Serwis Citroen Hadm Gramatowski
Serwis i oryginalne części Seat