Czwartek 13-12-2018, imieniny Łucji, Otylii
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Aby zyskać moc

Zakład Elektrowni Parowych Alstom Power w Elblągu podpisał z Elektrownią Bełchatów SA i Kogeneracją SA umowy na modernizację turbin.

Podpisana z elektrownią w Bełchatowie umowa dotyczy modernizacji turbiny o mocy 360 MW. Wszystkie elementy dostawy wykona Zakład Turbin i Zakład Metalurgiczny, które funkcjonują w ramach elbląskiej spółki Alstom Power. Termin realizacji kontraktu ustalono na kwiecień 2004 r.
     Podpisana umowa kończy pierwszy etap modernizacji części niskoprężnych pracujących w Bełchatowie 12 turbin o mocy 360 MW każda, warto dodać - turbin wyprodukowanych w elbląskim Zamechu.
     W związku z tym, że elektrownia jest zainteresowana kontynuacją procesu modernizacyjnego poprawiającego sprawność i wydłużającego czas eksploatacji zainstalowanych turbin, w Alstom Power przy współpracy z klientem z Bełchatowa, przygotowywana jest analiza i projekt retrofitu części wysoko - i niskoprężnej "trzystasześćdziesiątek".
     Natomiast umowa podpisana z Kogeneracją SA dotyczy retrofitu dla Elektrociepłowni Wrocław. Jest to również turbina produkcji dawnego Zamechu.
     Zawarta umowa obejmuje kompleksowe wykonanie nowej części wewnętrznej turbiny, jak również demontaż, instalację i montaż wykonanych detali oraz dostosowanie układu regulacji do nowych warunków pracy. Projekt dotyczący modernizacji powstał w biurze konstrukcyjnym elbląskiej spółki, a wszystkie elementy dostawy wykona Zakłady Turbin i Zakład Metalurgiczny Alstom Power. Prace serwisowe na miejscu będzie realizował Zakład Serwisu spółki Alstom Power. Kontrakt ma być zrealizowany w sierpniu 2003 r.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Żarówki LED
Kalendarz Książkowy z Grawerem
Pieczątki Firmowe