UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

Akredytacja Obronności i Bezpieczeństwa dla EPT

 
Elbląg, Akredytacja Obronności i Bezpieczeństwa dla EPT
fot. AD (archiwum portEl)
Reklama

Laboratorium Elbląskiego Parku Technologicznego otrzymało akredytację Obronności i Bezpieczeństwa i zostało wpisane na listę laboratoriów, które mogą wykonywać badania związane z bezpieczeństwem i obronnością kraju i których wyniki będą uznawane przez Ministerstwo Obrony Narodowej.

- Zostaliśmy wpisani na listę laboratoriów, które mogą wykonywać badania związane z bezpieczeństwem i obronnością kraju i których wyniki będą uznawane przez Ministerstwo Obrony Narodowej - informuje kierownik Laboratorium Zaawansowanych Analiz Środowiskowych, dr inż. Wojciech Chwiałkowski. - Otrzymaliśmy akredytację w zakresie badań środków zaopatrzenia żywnościowego - wody do picia. W związku z powyższym w momencie, gdy będzie potrzeba wykonania badań określających czy wyrób spełnia określone wymagania, nasze laboratorium będzie mogło takie badania wykonać. Akredytacja OiB została nam udzielona na trzy lata i co roku będziemy przechodzić tzw. ocenę w nadzorze wykonywaną przez Wojskowe CentrumNormalizacji, Jakości i Kodyfikacji - wyjaśnia dr inż. Wojciech Chwiałkowski.
      
Maja Żołędziewska, Elbląski Park Technologiczny
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Reklama