UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Aktualne oferty pracy w PUP

 
Elbląg, Aktualne oferty pracy w PUP
fot. Anna Dembińska, arch. portel

Kilkadziesiąt ofert pracy czeka na osoby bezrobotne i poszukujące pracy. Można się z nimi zapoznać w Powiatowym Urzędzie Pracy. Obecnie poszukiwane są osoby na następujące stanowiska.

Oferty ogólnodostępne:
     Barman-kelner, Doradca klienta, ekspert ds. sprzedaży (konsultant), elektromonter sieci trakcyjnej, elektromonter-pracownik torowy, grafik komputerowy-instruktor zawodu, inspektor technicznego utrzymania nieruchomości, intendent, kelner, kierowca C+E, kierownik budowy, kierownik gospodarczy, kierownik sekcji doradców, konsultant telefoniczny, koordynator konkursu „WYGRAJ Wesele Marzeń”, krojcza skór, krojczy w kaletnictwie, kucharz, malarz, masażysta, mechanik pojazdów samochodowych, młodszy magazynier, młodszy operator produkcji, montażysta/szwacz, monter konserwator urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych, murarz, murarz zbrojarz, operator pompy do betonu, opiekun, pielęgniarka, placowy, pomoc biurowa w magazynier, pracownik biurowy, pracownik gospodarczy (dla osób niepełnosprawnych), pracownik inwentaryzacji, pracownik ochrony (dla osób niepełnosprawnych), pracownik prac ręcznych w szwalni, pracownik produkcji, prasowaczka, przedstawiciel handlowy, referent, siostra pogotowia PCK, spawacz-monter, specjalista ds. administracyjnych, specjalista ds. dokumentacji warsztatowej-technolog, sprzątaczka (dla osób niepełnosprawnych), sprzątaczka, sprzedawca, szwacz, ślusarz-spawacz, technolog, technolog/konstruktor odzieży, tynkarz
     
     Oferta dla osób zarejestrowanych w PUP w Elblągu:
     Mechanik samochodowy, kucharka, kaletnik-monter galanterii, sprzedawca, ustawiacz-konserwator form wtryskowych (dla osób niepełnosprawnych), operator klockarki (dla osób niepełnosprawnych)
     
     Refundacja wynagrodzenia, nagród i składek ZUS za bezrobotnych do 30 r.ż.
     Pracownik ogólnobudowlany, specjalista ds. obsługi klienta, pomocnik operatora maszyn CNC, pomocnik brukarza
     
     Oferty stażu z EFS Po wer

     Pracownik administracyjny, pracownik biurowy, pracownik gospodarczy, inspektor, pomoc kuchenna, kucharz
     
     Oferty stażu z EFS RPO

     Pracownik gospodarczy, pomoc kuchenna
Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od budzących
największe emocje
Reklama