Piątek 18-01-2019, imieniny Małgorzaty, Piotra
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

BPN Nieruchomości po nowemu… czyli Freedom

 Największa w regionie firma w obrocie nieruchomościami BPN Nieruchomości, kierowana przez Jarosława Kraińskiego postanowiła połączyć swoje siły z firmą o zasięgu ogólnopolskim - Freedom Nieruchomości. Klienci i osoby interesujące się lokalnym rynkiem nieruchomości zadają pytanie – dlaczego? Pośrednik z licencją zawodową, firma z bogatym doświadczeniem i portfelem klientów decyduje się zmienić nazwę, logo, zrezygnować z wypracowanego dorobku?

Jarosław Kraiński potwierdza – zmiana i połączenie się z nowoczesną marką to decyzja, która powstała już jakiś czas temu, zaraz po zlikwidowaniu przez polski rząd zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami. Deregulacja rynku spowodowała, że kilka znanych elbląskich firm nieruchomościowych zniknęło z jego powierzchni, lukę próbują uzupełnić nowe, małe jednoosobowe firmy jednakże bez nowoczesnych narzędzi, ogromnego zaplecza technologicznego, wsparcia szkoleniowego i merytorycznego mają bardzo małe szanse na przetrwanie na rynku. Połączenie BPN-u z siecią Freedom pozwoliły firmie na uniknięcie wszystkich zawirowań, mało tego skutecznie pozwoliły na wzmocnienie jej pozycji na rynku i wprowadzenie na rynek nowych technologii, sposobu i jakości pracy.
     
     Głównym celem działania stały się wartości, które sprawiają, że firma realizuje kluczowe potrzeby swoich klientów. Dlatego można powiedzieć, że mamy jedną usługę – szybko sprzedajemy nieruchomości, a przy tym robimy to naprawdę genialnie.
     
     Szybka sprzedaż nieruchomości stała się ucieleśnieniem naszej misji - uwalniania właścicieli od problemów niesprzedających się nieruchomości. Nieważne jaka jest ich skala czy trudność. Jesteśmy w stanie działać skutecznie, ponieważ mamy głębokie przekonanie o tym, w co wierzmy.
     
     Chcemy kreować nowoczesną kulturę zawodu pośrednika. Nie tego zanurzonego w papierach i spoglądającego posępnym wzrokiem znad biurka, lecz otwartego, słuchającego innych i przede wszystkim rozumiejącego dzisiejszy świat. Rzeczywistość, która wymaga zupełnie innego podejścia, odmiennych niż jeszcze kilka lat temu wartości. Takich, jak: otwartość, komunikatywność, zaangażowanie, odwaga i szybkość.
     
     Czym Freedom różni się od innych firm? W gruncie rzeczy robimy to samo co inni, ale nie tak jak inni. Różnimy się unikalną kulturą, którą wypracowaliśmy na gruncie szybkiej sprzedaży. Stosujemy sprawdzone metody oparte o home staging, profesjonalną fotografię, zespół specjalistów posiadających niezbędną wiedzę w obszarach sprzedaży i aspektów prawnych dotyczących rynku nieruchomości oraz wsparcie domu kredytowego. Chcemy, aby sprzedaż nieruchomości była mostem pomiędzy tym, co realne a tym, co idealne. Prostym, jasnym i zrozumiałym procesem nakierowanym na efekt.

 


     
     

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl