Sobota 23-06-2018, imieniny Wandy, Zenona. Dzień Ojca
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

X Bieg Piekarczyka X Bieg Piekarczyka

Dla małych i średnich przedsiębiorstw

Regionalne Centrum Informacji Europejskiej i Turystycznej w Elblągu zaprasza przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw do udziału w konferencji pn."Elbląski przedsiębiorca w Unii Europejskiej". Spotkanie odbędzie się 7 grudnia w Urzędzie Miejskim.

Celem przedsięwzięcia jest rozpowszechnienie wiedzy o tym, co przedsiębiorcy muszą zrobić, by przygotować swoją firmę do funkcjonowania na rynku Unii Europejskiej, jak również wskazanie możliwości wykorzystania funduszy europejskich w działalności gospodarczej. Konferencja jest częścią projektu "Europa bliżej nas - 2004" realizowanego przez Regionalne Centrum Informacji Europejskiej i Turystycznej. Udział w niej jest bezpłatny.
     Przedsiębiorcy, którzy chcą uczestniczyć w konferencji powinni zgłosić się do Justyny Kowalczuk z RCIE, ul. Czerwonego Krzyża 2, tel. 233-32-22 do 3 grudnia.
     
     Program konferencji
     godz. 9.00 - rozpoczęcie konferencji
     godz. 9.10 - 10.10 - Ogólne bezpieczeństwo produktów - Hanna Piwowarczyk, kierownik zespołu kontroli Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej, Delegatura w Elblągu
     godz. 10.10. - 11.10 - Formy pomocy Centrum Euro Info dla przedsiębiorców - Anna Hutyra, Centrum Euro Info w Gdańsku
     godz. 11.30 - 13.00 - Źródła finansowania działalności gospodarczej - Tomasz Baranik, Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego w Olsztynie (Phare 2002, Sektorowy Program Operacyjny Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw, Zintegrowany Program Operacyjny Rozwoju Regionalnego)
     godz. 13.30 - 14.30 - Przygotowanie dokumentacji pod fundusze europejskie. Praktyczne informacje - Tomasz Baranik
     godz. 14.30 - 15.30 - HACCP - system bezpieczeństwa żywności - Stanisław Wojtasiak, Regionalne Centrum Informacji Europejskiej i Turystycznej w Elblągu.

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Pieczątki Trodat
Clinex Glass
Prezent na Komunię
Parker