Środa 12-12-2018, imieniny Joanny, Aleksandra
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Dla odchodzących ze służby zdrowia

Olsztyńska Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego wspólnie z firmą Consultor realizują „Program reorientacji zawodowej dla pracowników sektora ochrony zdrowia”, zagrożonych procesami restrukturyzacyjnymi.

Celem projektu jest zapobieganie bezrobociu i łagodzenie skutków zwolnień pracowników restrukturyzowanych placówek służby zdrowia poprzez wspieranie ich aktywizacji zawodowej. Szkolenia proponowane w ramach programu są całkowicie bezpłatne ¬- finansowane są ze środków z Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego.
     Dla tych, którzy zamierzają się przekwalifikować, przewidziana jest możliwość udziału w szkoleniach: Księgowość małych i średnich firm z obsługą komputera; Asystent administracyjno-finansowy; Kadry i płace; Specjalista ds. projektów UE z modułem j. angielskiego; Nowoczesny sekretariat; Projektowanie stron WWW i serwisów informacyjnych; Serwisant sprzętu komputerowego i kas fiskalnych; Specjalista zarządzania informacją; Administrator sieci komputerowych; Administrator baz danych; Grafika komputerowa; Analityk danych; Telemarketer z obsługą komputera i nowoczesnych środków komunikacji; Przedstawiciel handlowy; Magazynier z obsługą komputera.
     Po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymają odpowiednie certyfikaty i zaświadczenia potwierdzające zdobycie nowych kwalifikacji. W ramach programu każdy uczestnik szkolenia spotka się z pośrednikiem pracy, który przedstawi mu konkretne oferty zatrudnienia.
     Wszystkie zajęcia odbywają się w dobrze wyposażonych salach wykładowych i komputerowych. Szkolenia prowadzone są przez wyspecjalizowaną kadrę wykładowców.
     Informacje na temat szkoleń oraz formularze zgłoszeniowe można uzyskać w Elblągu: Biuro Consultor, ul. Polna 18, tel. 055 237 12 40 i 41.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Domena funkcyjna .com.pl
Domena .pl
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata (bez czytnika)
Czytnik kart kryptograficznych Mini