Czwartek 23-05-2019, imieniny Iwony, Dezyderiusza
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dyrektor EPT poszukiwany

 
Elbląg, Dyrektor EPT poszukiwany
Kto pokieruje tą instytucją? Odpowiedź powinniśmy poznać jeszcze w maju (fot. AD, archiwum portEl.pl)

Gdy w marcu dotychczasowy dyrektor Elbląskiego Parku Technologicznego zrezygnował z pracy, kwestią czasu było, kiedy ratusz zacznie szukać jego następcy. Dzisiaj prezydent ogłosił konkurs na nowego dyrektora.

Paweł Lulewicz był dyrektorem Elbląskiego Parku Technologicznego od 2011 roku. W marcu tego roku zrezygnował z kierowania elbląskim parkiem i przeszedł do pracy w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Od tego czasu obowiązki dyrektora EPT pełni Agnieszka Owsianko, ale prezydent już wcześniej zapowiadał, że na to stanowisko zostanie ogłoszony konkurs. Ogłoszenie pojawiło się dzisiaj.
     Najważniejszym kryterium, jakie musi spełnić kandydat na nowego dyrektora Elbląskiego Parku Technologicznego, jest zaprezentowanie dziesięciostronicowej koncepcji funkcjonowania jednostki pod nazwą „Rozwój Elbląskiego Parku Technologicznego”. Powinien też legitymować się minimum pięcioletnim stażem pracy (w tym dwuletnim na stanowisku kierowniczym), znajomością odpowiednich przepisów prawa oraz wykształceniem magisterskim lub inżynierskim o profilu technicznym. Pożądane są studia podyplomowe (lub kursy) z zakresu pozyskiwania środków unijnych oraz doświadczenie we współpracy z jednostką naukową lub sektorem przedsiębiorczości, doświadczenie przy realizacji projektów dofinansowanych z funduszy unijnych, a także znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem parków technologicznych, inkubatorów przedsiębiorczości oraz rynków nowych technologii i problematyki rozwoju regionalnego. i problematyki rozwoju regionalnego.
     Do najważniejszych zadań nowego dyrektora Elbląskiego Parku Technologicznego będzie należało uaktualnienie strategii rozwoju EPT, pozyskiwanie inwestorów (lokatorów) do EPT, inicjowanie klasteringu oraz działań proinwestycyjnych ukierunkowanych na rozwój działalności Badanie + Rozwój.
     Kandydaci mogą się zgłaszać do 15 maja. Potem oferty zostaną ocenione przez komisję rekrutacyjną, a osoby spełniające kryteria zostaną zaproszone na rozmowy kwalifikacyjne.
     Elbląski Park Technologiczny powstał w 2011 r. Jego zadaniem jest ułatwienie podejmowania działalności gospodarczej, inwestycyjnej i badawczej poprzez udostępnienie powierzchni biurowej, infrastruktury oraz doradztwo w prowadzeniu firm.
Sebastian Malicki
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne JUST CAVALLI
Okulary korekcyjne BMW
Okulary korekcyjne EVA MINGE
Okulary korekcyjne I-D TOKYO