UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dzień Osób z Niepełnosprawnością w elbląskim ZUS

 
Elbląg, Dzień Osób z Niepełnosprawnością w elbląskim ZUS

Zakład Ubezpieczeń Społecznych oddział w Elblągu organizuje 11 maja Dzień Osób z Niepełnosprawnością. W tym roku wydarzenie odbywa się pod hasłem „Sięgnij po sukces”. Adresatami są przede wszystkim aktywne zawodowo osoby z niepełnosprawnością i ich pracodawcy.

W siedzibie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, przy. Teatralnej 4, w godzinach od 10 do 14 eksperci z ZUS będą udzielali porad i służyli informacjami dotyczącymi tematyki emerytalno-rentowej oraz prewencji rentowej. Można będzie również uzyskać informacje o zasadach korzystania z ośrodków rehabilitacyjnych ZUS. Każda zainteresowana osoba będzie miała możliwość założenia konta na Platformie Usług Elektronicznych. Jest to duże ułatwienie, ponieważ wiele rzeczy można załatwić przez internet, czyli nawet nie wychodząc z domu. Dyżury będą pełnić przedstawiciele zaproszonych instytucji, min. Narodowego Funduszu Zdrowia, Urzędu Miejskiego w Elblągu, Elbląskiej Rady Konsultacyjnej Osób Niepełnosprawnych oraz Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
       Specjalnie dla naszych klientów, w tym dniu, powstanie „Kącik medyczny”. Będzie można dokonać pomiaru ciśnienia tętniczego przez Lekarza Orzecznika. Przez cały czas trwania obchodów, zachęcamy do oglądania wystawy prac słuchaczy Uniwersytetu III Wieku i Osób Niepełnosprawnych pt. "W sercu zawsze maj" oraz rękodzieł wykonanych przez podopiecznych Elbląskiego Stowarzyszenia Pomocy Humanitarnej im. Św. Łazarza „Lazarus”.
       O godz. 11 w sali 401 IV piętro, odbędzie się wykład pt. "Rehabilitacja w ramach prewencji ZUS".
       Aby zapewnić odpowiednia liczbę miejsc, dokonujemy zapisów na wykład pod numerem telefonu 55 641-92-32.
      
      
       Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, nie tylko osoby niepełnosprawne ale również osoby z ich najbliższego otoczenia.
      
Anna Ilukiewicz, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa warmińsko-mazurskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od budzących
największe emocje
Reklama